Prstýnkový ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge Ring
Hledáte řešení pro efektivnější způsob výcviku pejska? Potřebujete mít volné ruce a věnovat se naplno tréninku nebo sportování? Nová řada d-control Edge Ring s prstýnkovým ovladačem vám toto umožní.
Nabízí okamžité a diskrétní ovládání až 4 psů. Bezdrátová komunikace s ručním ovladačem probíhá s dosahem až na 20 metrů.




Prstýnkový ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge Ring
Diskrétní a pohodlný přístup k výcviku pejska. Ovladač zabudovaný do prstýnku vám uvolní ruce. Vyvinuto pro vaše maximální pohodlí a bezpečný dosah pro vašeho pejska.
Prstýnkový ovladač pro pohotovou a efektivní komunikaci
Věnujete se výcviku loveckého psa nebo se často proháníte se svou smečkou na kole či koloběžce? Teď už nemusíte řešit, kam s ručním ovladačem, ale můžete pohodlně komunikovat se svým pejskem pomocí miniaturního prstýnkového ovladače. Bezdrátová komunikace umožňuje vysílat signály z prstýnku do ručního ovladače až na vzdálenost 20 metrů.
Jednoduché a intuitivní párování
Obě zařízení stačí spárovat pomocí bezdrátové komunikace a nastavit na vysílači požadované povely pro každý spárovaný obojek. Prstýnek je vybaven dvěma funkčními tlačítky. Každé tlačítko má dvě polohy s rozlišením menšího a většího stisku. Pomocí jednoho prstýnku vysíláte povely až 4 pejskům.
Funkce řady d-control Edge Ring se přizpůsobí vašemu pejskovi
Na výběr máte hned z několika tréninkových funkcí:
- Zvuk a vibrace: Pro přivolání či upoutání pozornosti na větší vzdálenost.
- Stimulační impulsy: Nastavení od nejjemnějších až po úroveň 30 (krátký či dlouhý impuls).
- Vzrůstající impuls: Nová funkce, která stiskem tlačítka pozvolně zvyšuje intenzitu.
- Booster: Pro okamžité řešení krizových situací.
100% vodotěsný prstýnkový ovladač
Kompaktní prstýnek je vyroben z vodotěsného těla a odolá každému počasí i terénu. Je opatřen příjemným silikonovým řemínkem s nastavitelným obvodem 5–10 cm. Lze jej připevnit i na řidítka koloběžky, kola či saní.
Životnost baterie až 12 měsíců
Ovládací prstýnek obsahuje vyměnitelnou baterii CR1225 3V, která vydrží při běžném používání až 1 rok.
Obsah balení:
- návod k použití
- silikonový řemínek s nastavitelným obvodem 5–10 cm
- prstýnkový ovladač d-control Edge Ring (vč. baterie CR1225 3V)
- šroubovák T6 pro manipulaci s krytem prstýnkového ovladače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221023935 |
| Počet psů: | 1 - 4 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 20 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Materiál řemene: | silikonový |
| Rozměry prstýnku: | 31 × 26 × 24 mm |
| Hmotnost prstýnku (bez baterie): | 10,5 g |
| Napájení prstýnku: | baterie CR1225 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
