Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250R
Vysílač k výcvikovému obojku z nové řady d-control Ring umožňuje spárování s prstýnkovým ovladačem. Nabíjecí vysílač d-control Edge 250R s dosahem 250 metrů nabízí funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls, booster a vzrůstající impuls. Voděodolný ovladač s intuitivním ovládáním a přehledným LCD displejem pro komunikaci až se 6 pejsky.




Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 250R
Nově vyvinutá řada d-control Edge Ring s novými možnostmi. Bezdrátová komunikace pro propojení ručního vysílače a prstýnkového ovladače pro volné ruce a pohotové reakce. Posuňte hranice výcviku pejska či potřeb při sportování ještě o level výše.
Volné ruce při tréninku i sportování
Ovladač d-control Edge 250R se zabudovanou bezdrátovou komunikací nabízí diskrétní a okamžité ovládání pomocí prstýnkového ovladače, které využijete při jízdě na kole, běhu či při výcviku. Dosah mezi ovladačem a prstýnkem je 20 metrů. Ovladač signalizuje připojení prstýnku symbolem R a disponuje 8 paměťmi.
Všestranné a přizpůsobivé funkce
- Zvuk a vibrace: Ideální pro přivolání nebo komunikaci s pejsky s poruchami sluchu.
- Stimulační impulsy: Nastavitelné do úrovně 30 (krátký i dlouhý impuls).
- Booster: Pro bleskovou reakci v krizových situacích.
- Vzrůstající impuls: Nová funkce pro snadné rozpoznání ideální hladiny impulsu, na kterou váš pejsek reaguje.
Komunikujte až se 6 psy na vzdálenost 250 metrů
Ovladač dokáže ovládat až 6 pejsků najednou. Díky funkci hromadného volání můžete vyslat signál ke všem spárovaným přijímačům a přivolat tak celou smečku okamžitě.
Ergonomický design a intuitivní ovládání
Podsvícený LCD displej přehledně zobrazuje všechny funkce. Ovladač je vybaven vibrační odezvou při každém vyslání signálu a zámkem kláves pro bezpečné nošení v kapse. Stimulační impulsy lze u jednotlivých přijímačů zcela deaktivovat.
Dobíjecí baterie Li-Pol 530 mAh
Vysílač má pohotovostní výdrž až 1 měsíc (i při použití prstýnku). Nabíjení pomocí klipsu trvá do plného stavu pouze cca 2 hodiny.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Návod k použití
- 1 ks nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Napájecí klips
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení na krk
- Klips na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221023805 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 250 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 89 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
