Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 450R
Dobíjecí ovladač k výcvikovému obojku d-control Edge 450R s integrovanou bezdrátovou komunikací pro spárování s prstýnkovým ovladačem. Bezpečný dosah až 450 metrů s funkcemi zvuk, vibrace, stimulační impuls, booster a vzrůstající impuls. Snadné ovládání, přehledný LCD displej a možnost spárování až pro 6 pejsků.




Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 450R
Nová řada výcvikových obojků d-control Edge Ring přichází s inovativní možností propojení ručního vysílače a prstýnkového ovladače. Vyvinuto pro potřeby kynologů, kteří potřebují mít volné ruce – ideální pro sportovce věnující se canicrossu, bikejöringu nebo pro výcvik poslušnosti.
Bezprostřední a efektivní komunikace
Integrovaná bezdrátová komunikace umožňuje propojení s prstýnkovým ovladačem, což otevírá nové možnosti kontroly pejska. Prstýnek vysílá signály do ovladače (dosah až 20 m) a ten posílá povely do obojku, aniž byste museli vytahovat vysílač z kapsy. Na vysílači lze uložit až 8 pamětí pro prstýnková ovládání.
Tréninkové funkce pro bezpečný přístup k výcviku
Využijte standardní funkce zvuk a vibrace (vhodné i pro psy s poruchami sluchu). Stimulační impulsy lze nastavit až do úrovně 30. Unikátní novinkou je funkce vzrůstajícího impulsu, která nabízí vlastní nastavení rozmezí vysílaných stimulací. Pro krizové situace je připraveno tlačítko booster.
Celá smečka na dosah až 450 metrů
Model d-control Edge 450R umožňuje spárovat až 6 pejsků. Praktickou vychytávkou je hromadné volání, které vyšle signál ke všem napárovaným přijímačům najednou.
Snadné nastavení a jednoduché ovládání
Všechny hodnoty vidíte na přehledném LCD displeji. Vysílač disponuje vibrační odezvou (při každém vyslání signálu zavibruje v ruce) a zámkem kláves, který zamezí nechtěnému stlačení v kapse. Stimulační impulsy lze v případě potřeby zcela deaktivovat.
Rychlé dobíjení do 2 hodin
Ovladač je vybaven dobíjecí baterií, která při používání s prstýnkem vydrží až 1 měsíc. Díky napájecímu klipsu dosáhnete plného nabití během 2 hodin.
Obsah balení:
- Návod k použití
- Napájecí klips
- 1 ks nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh
- Voděodolný ovladač k výcvikovému obojku
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení ovladače na krk
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221023812 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 450 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 89 g |
| Napájení vysílače: | baterie Li-Pol 530 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
