Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 650R
Ovladač z nové řady d-control Edge Ring s nejdelším dosahem až 650 m. Využívá nejnovější technologie bezdrátové komunikace pro spárování s prstýnkovým ovladačem.
Nabízí tréninkové funkce zvuk, vibrace, stimulační impuls, booster a vzrůstající impuls. Umožňuje komunikaci až se 6 pejsky, disponuje přehledným LCD displejem a vyniká velmi jednoduchým ovládáním.




Ovladač k výcvikovému obojku pro psy d-control Edge 650R
Elektronické výcvikové obojky pro psy d-control Edge Ring byly vyvinuty pro potřeby kynologů, myslivců a sportovců, kteří vyžadují bezpečný, efektivní a plně kontrolovatelný kontakt se svým psem.
Diskrétní a pohotové ovládání
Dopřejte si volné ruce a plnou soustředěnost na okamžiky s vaším pejskem. Ovladač d-control Edge Ring 650R disponuje zabudovanou bezdrátovou komunikací pro spárování s prstýnkovým ovladačem, který umožňuje okamžitou a diskrétní reakci bez nutnosti držet vysílač v ruce.
Variabilní funkce pro každodenní potřeby
Funkce jsou plně přizpůsobeny pro výcvik, sportování i procházky. Přivolání pomocí zvuku nebo vibrace funguje až na vzdálenost 650 m. Stimulační impulsy lze jemně nastavit ve 30 stupních (krátký/dlouhý impuls). Pro řešení nenadálých situací je k dispozici tlačítko booster nebo funkce vzrůstajícího impulsu.
Nejdelší dosah řady d-control Edge Ring až 650 metrů
Model 650R nabízí nejdelší dosah z celé řady. Na vysílač můžete napárovat až 6 psů a v případě potřeby využít předvolené tlačítko pro hromadné volání všech napárovaných přijímačů najednou.
Kompaktní voděodolný ovladač s LCD displejem
Ovladač s podsvíceným LCD displejem je vybaven propracovanými bezpečnostními prvky. Zámek kláves zabraňuje nechtěnému stlačení v kapse, zatímco vibrační odezva slouží jako kontrola úspěšného vyslání signálu. U každého psa lze individuálně deaktivovat režim stimulačního impulsu.
Dobíjecí baterie s výdrží až 1 měsíc
Vzhledem k bezdrátové technologii Ring je tento model vybaven výkonným dobíjecím akumulátorem Li-Pol 530 mAh. Ten zajišťuje dostatek energie pro náročný provoz a lze jej snadno dobít pomocí napájecího klipsu.
Přečtěte si, jak jednoduše a snadno spárovat a nastavit výcvikový obojek d-control Edge.
Obsah balení:
- Napájecí klips
- Návod k použití
- Nabíjecí baterie Li-Pol 530 mAh
- Voděodolný vysílač d-control Edge 650R
- Šňůrka Dogtrace pro zavěšení vysílače na krk
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek (vč. 2 ks šroubků)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | 8595221023829 |
| Počet psů: | 1 - 6 |
| Pro plemena: | Střední, Velká, Malá |
| Dosah: | 650 m |
| Počet stimul. impulsů: | 30 |
| Rozměry vysílače: | 108 × 50 × 23 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 89 g |
| Napájení vysílače: | baterie CR2 3V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
