Sada solární elektrický ohradník, 1J zdroj s dálkovým ovladačem, panel 40 W, regulátor a baterie 44 Ah
Zvýhodněná sada solárního ohradníku s kombinovaným 1 J chytrým zdrojem a dálkovým ovládáním. Vhodné pro elektrické ohrady do 8 km.
LED diody s bargrafem na přední straně zdroje signalizují jeho provoz. Sada obsahuje solární panel 40 W s antikorozní úpravou pro spolehlivé dobíjení 12V baterie a regulátor 10 A s vysokým stupněm ochrany IP67.




Zvýhodněná sada chytrého ohradníku s kombinovaným napájením je navržena pro solární elektrické ohrady v místech bez dostupnosti elektřiny. Představuje ideální řešení pro bezúdržbový provoz ohradníku během celé pastevní sezóny s maximálním důrazem na komfort obsluhy.
Chytrý RF zdroj fencee power DUO RF PDX10
Srdcem sady je generátor s výkonem 1 J, vhodný pro ohrady do délky 8 km. Moderní mikroprocesor Smart Control zajišťuje vysoce efektivní výkon při velmi nízké spotřebě energie.
- Dálkové ovládání: Pomocí RF ovladače můžete ohradník zapnout nebo vypnout na dálku až na 10 km (s externí anténou až 30 km).
- Přehled o stavu: Podsvícený displej ovladače vás informuje o napětí v ohradě a včas varuje hlášením, pokud napětí baterie klesne pod 12 V.
- Kombinované napájení: Možnost napájení ze sítě 230 V i z 12 V baterie.
Solární systém pro spolehlivou soběstačnost
Kvalitní solární panel 40 W z tvrzeného skla s antikorozní úpravou zajišťuje průběžné dobíjení baterie. Pro optimální výkon je nutné panel umístit směrem k jihu. Součástí sestavy je dále:
- Vodotěsný regulátor 10 A: Robustní hliníkové pouzdro (IP67) s vysokou účinností konverze (až 97,5 %) chrání baterii před přebitím a zničením.
- Baterie 12 V 44 Ah: Odolný akumulátor konstruovaný pro náročné podmínky provozu elektrických ohradníků.
Obsah balení:
- 1× generátor fencee power DUO RF PDX10
- 1× dálkový ovladač pro RF generátor (vč. baterie CR2)
- 1× solární panel 40 W
- 1× baterie 12 V 44 Ah
- 1× regulátor 10 A
- Příslušenství: RF anténa, napájecí adaptér, zemnící a připojovací kabely, výstražná tabulka a návod.
Získejte maximální přehled s aplikací fencee Cloud: Pro ovládání mobilním telefonem na neomezený dosah doplňte sadu o centrální zařízení WiFi Gateway a mějte své ohrady pod kontrolou odkudkoliv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.1 kg |
| EAN: | 8595221018108 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 3 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 100 mA |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní napětí: | 9000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Baterie ovladače: | 1 × CR2 |
| Dosah základní antény: | 10 km |
| Dosah externí antény: | 30 km |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | +22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 35 km |
| Nízký porost: | 8 km |
| Střední porost: | 2 km |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
