Vysílač k elektronickému obojku d-control professional 1000
Vysílač s dosahem až 1000 m disponuje funkcemi, které lze na tlačítka libovolně nastavit: zvuk, impuls, vibrace, světlo a booster. Vysílač s podsvíceným LCD displejem je 100% vodotěsný a vysoce odolný proti nárazu. Je dostupný v černé a oranžové barvě.




Vysílač k elektronickému obojku d-control professional 1000
D-control professional s dosahem 1000 m představuje nárazuvzdorný a 100% vodotěsný vysílač. Vysílač umožňuje individuální nastavení funkčních tlačítek ⇒ na každé tlačítko lze navolit jednu ze čtyř funkcí: akustický signál, stimulační impuls, vibraci a světlo.
- 2 režimy akustického signálu – krátký / dlouhý
- 40 úrovní stimulačního impulsu – krátký / dlouhý
- 8 režimů světla
- 4 režimy vibrace
Jednu funkci lze také nastavit vícekrát, například stimulační impuls, který může sloužit jako booster.
Příklad: A1-akustický signál (režim 2), A2-stimulační impuls (úroveň 6), B1-stimulační impuls "jako booster" (úroveň 20), B2-vibrace (režim 2).
Vlastnosti vysílače:
- Možnost výcviku 2 psů - ovládání přes tlačítka A1, A2 a B1, B2.
- Možnost spárovat dva přijímače na jeden vysílač.
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem – zobrazení módu, úrovně funkčního tlačítka, vysílání a stavu baterie.
- Uzamčení klávesnice pro volbu funkce a výběr funkčního tlačítka.
- Kontrola stavu baterií přímo na displeji.
- Nárazuvzdorná a 100% vodotěsná konstrukce vysílače.
- Praktický klips pro zavěšení na opasek.
- Poznámka: Není kompatibilní s ostatními modely - pouze s řadou d-control professional / mini / ONE.
Obsah balení:
- Vysílač professional 1000 v černé/oranžové barvě
- 2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Velká |
| Dosah: | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Rozměry vysílače: | 113 × 53 × 29 mm |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 125 g |
| Napájení vysílače: | 2× AAA 1,5V |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
