Elektronický výcvikový obojek d-control professional 2000 ONE
Elektronický výcvikový obojek s dosahem 2000 m a bezkonkurenčně nejmenším, dobíjecím přijímačem je ideální pro malá a střední plemena psů. Určen především pro profesionální sportovní a služební výcvik. Oblíbený také u běžných uživatelů pro každodenní procházky a základní výcvik psa. Odolné a plně vodotěsné zařízení s funkcemi zvuk, impuls, vibrace, světlo a booster.




Elektronický výcvikový obojek d-control professional 2000 ONE - Černá
Dosah 2000 m, 40 úrovní stimulačního impulsu, 100% vodotěsnost přijímače i vysílače. Vysílač disponuje funkcemi, které lze na tlačítka libovolně nastavit:
- 2 režimy akustického signálu – krátký/dlouhý
- 40 úrovní stimulačního impulsu – krátký/dlouhý
- 8 režimů světla
- 4 režimy vibrace
Vysílač umožňuje individuální nastavení funkčních tlačítek – na každé tlačítko lze navolit jednu ze čtyř funkcí: akustický signál, stimulační impuls, vibraci a světlo.
Přijímač je z výroby napárovaný na všechna čtyři tlačítka vysílače: A1-akustický signál, A2-stimulační impuls, B1-vibrace, B2-světlo. Jednu funkci lze také nastavit vícekrát, například stimulační impuls s různou intenzitou, který pak slouží jako booster.
Všeobecné vlastnosti:
- Možnost výcviku 2 psů - A1, A2 a B1, B2
- Možnost spárování dvou přijímačů na jeden vysílač
- Magnetický systém zapnutí/vypnutí přijímače – přiložením vysílače k přijímači
- Kontaktní body pro psy s krátkou a středně dlouhou srstí
- Přijímač s plastovým řemenem bez oka 15 mm × 70 cm
- Vysílač s podsvíceným LCD displejem
- Uzamčení klávesnice pro volbu funkce a výběr funkčního tlačítka
- Nárazuvzdorná konstrukce vysílače
- 100% vodotěsný vysílač i přijímač
- Kontrola stavu baterie přijímače (kontrolka) a baterií ve vysílači (displej)
- Dobíjecí přijímač – doba nabíjení cca 2 hodiny
- Pohotovostní režim baterie přijímače až 90 hodin
- Životnost baterií ve vysílači až 12 měsíců
- U vysílače klips pro zavěšení na opasek
- Není kompatibilní s ostatními modely d-control - pouze s modely řady professional
Přečtěte si celou recenzi – Martin Pour
Obsah balení:
- Vysílač professional 2000 v černé/oranžové barvě
- Přijímač professional ONE vč. Li-pol 200 mAh baterie a řemene (70 cm)
- Sada kontaktních bodů: 2 ks 7 mm, 2 ks 10 mm
- Napájecí adaptér a kabel s nabíjecím klipsem
- 2 ks alkalická baterie AAA 1,5 V
- Testovací doutnavka
- Klips pro zavěšení vysílače na opasek vč. 2 ks šroubků
- Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
- Návod a záruční list
- Praktický kufr
Jak napárovat a nastavit d-control professional? Vše zjistíte v našem videu, které najdete v galerii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výcvikové obojky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Počet psů: | 1 s možností 2 |
| Pro plemena: | Střední, Malá |
| Dosah: | 2000 m |
| Počet stimul. impulsů: | 40 |
| Materiál řemene: | Plast |
| Velikost řemene: | 15 mm × 70 cm |
| Balení: | Plastový kufr |
| Rozměry přijímače: | 55 × 27 × 21 mm |
| Rozměry vysílače: | 113 × 53 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie): | 31 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie): | 125 g |
| Napájení vysílače: | 2× AAA 1,5V |
| Napájení přijímače: | Li-Pol 200 mAh |
d-control CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
