Bateriový přenosný zdroj pro elektrický ohradník fencee battery DUO BD30
Přenosný bateriový zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 3 J. Robustní konstrukce a možnost solárního dobíjení zajišťují dlouhodobou ochranu, i když jste daleko od síťového napájení.
Signalizační LED diody, nastavovací otočné tlačítko a LCD displej pro indikaci napětí ohradníku, napětí baterie a úrovně výkonu 1–19. Prostor pro 12V baterii 44 Ah.




Bateriový přenosný zdroj pro elektrický ohradník fencee battery DUO BD30
Bateriový elektrický ohradník s výkonem 3 J je robustní řešení pro ochranu velkých farem, pastvin, polí a úrody. Tento výkonný elektrický oplocovací systém je navržen tak, aby efektivně udržel velká zvířata, jako jsou skot, koně, kozy nebo jelenovitá zvěř, na pastvinách, a zároveň chránil plochy před divokými prasaty a lesní zvěří.
Elektrický ohradník na baterii s výkonem 3 J
Bateriový ohradník s displejem pro indikaci napětí generátoru, napětí baterie a úrovně výkonu. Výstupní výkon lze plynule nastavit otočným ovládacím tlačítkem v 19 úrovních. Nechybí signalizační LED diody a indikace stavu baterie. Zařízení disponuje kombinovaným napájením, lze jej tedy napájet i adaptérem ze sítě (vodotěsný konektor pro připojení adaptéru 230 V).
Úsporný režim ohradníku a efektivní využívání baterie
Mikroprocesor řídí provoz zdroje, přizpůsobuje optimální výkon a zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Bateriové generátory umožňují regulovat výkon v 19 stupních. Úrovně 1 až 6 fungují jako eco mód.
Dostatek místa pro umístění baterie 12 V
Ohradník na baterii disponuje velkou přihrádkou pro baterii 12 V s kapacitou 44 Ah. Baterie se umístí dovnitř a je bezpečně chráněna před UV zářením. Osoba přenášející bateriový ohradník je tak plně chráněna před kontaktem s baterií.
Možnost připojení solárního panelu s výkonem 30 W
Na generátor lze připojit solární panel 30 W, který zajistí nepřetržitý provoz v místech bez elektřiny. S možností solárního dobíjení elektrického ohradníku získáte energeticky soběstačný systém, který lze provozovat i v odlehlých oblastech.
Robustní konstrukce s rukojetí pro snadný transport
Ohradník na baterie je stavěný pro náročné podmínky a dlouhodobé používání ve venkovních prostorách. Pyšní se krytím IP44. Zařízení je odolné vůči dešti, povětrnostním podmínkám a UV záření. Generátor má navíc integrovanou ochranu před bleskem.
Obsah balení:
- Bateriový zdroj fencee 3 J
- Integrovaný kabel pro připojení zdroje k baterii
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Zemnící tyč pro ohradník
- Výstražná tabulka fencee
- Návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.99 kg |
| EAN: | 8595221021580 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 3 W |
| Vstupní energie: | 4 J |
| Výstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 25 mA - 250 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5500 V |
| Teoretická max. CEE: | 100 km |
| Nízký porost: | 30 km |
| Střední porost: | 13 km |
| Vysoký porost: | 5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3× |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 13× |
| Rozměr: | 38 × 31 × 21 cm |
Elektrické ohradníky - fencee battery DUO BD
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
