Bateriový přenosný RF zdroj pro elektrický ohradník fencee battery DUO RF BDX20
Chytrý bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 2 J bez dálkového ovladače. Moderní mikroprocesorová technologie zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Možnost úsporného režimu – Power Save. Konstrukce z nárazuvzdorného plastu. Nastavovací otočné tlačítko na zdroji a úrovně výkonu 1–19.




Bateriový přenosný RF zdroj pro elektrický ohradník fencee battery DUO RF BDX20
Chytrý bateriový elektrický ohradník s výkonem 2 J poskytuje dostatečný výkon k ochraně zvířat a zároveň zajišťuje efektivní ochranu proti menší divoké zvěři, jako jsou lišky nebo srnci a daňci.
Flexibilní bateriový RF zdroj pro elektrický ohradník 2 J
Chytrý bateriový generátor pro elektrické ohradníky s displejem a optickou kontrolou displeje. Výstupní výkon lze plynule nastavit otočným ovládacím tlačítkem v 19 úrovních. Signalizační LED diody pro funkci zařízení a stav baterie. Zdroj s kombinovaným napájením, lze tedy napájet i adaptérem ze sítě 230 V.
Box pro uložení baterie 12 V s kapacitou 44 Ah
Přenosný napájecí zdroj disponuje prostorem pro uložení 12 V baterie s kapacitou 44 Ah. Baterie se umístí dovnitř a je chráněna před UV zářením a povětrnostními vlivy. Při úplném vybití se ohradník automaticky vypne, aby nedošlo k poškození baterie.
Připraveno k montáži solárního panelu 30 W
S možností připojení solárního panelu s výkonem 30 W je tento elektrický ohradník vhodný pro odlehlé oblasti. Energeticky úsporné řešení pro provoz ohradníku bez nutnosti připojení k elektrické síti.
Úsporný režim ohradníku a efektivní využívání baterie
Mikroprocesor řídí provoz zdroje, přizpůsobuje optimální výkon a zajišťuje maximálně efektivní využívání baterie. Bateriové generátory umožňují regulovat výkon v 19 stupních. Úrovně 1 až 6 fungují jako eco mód.
Voděodolná konstrukce s praktickou rukojetí
Elektrický ohradník na aku baterii je navržený pro náročné podmínky a dlouhodobé používání ve venkovních prostorách. Krytí IP44. Vstupní konektor pro připojení síťového adaptéru je vodotěsný. Integrovaná ochrana před bleskem.
Obsah balení:
- Bateriový RF zdroj 2 J
- Integrovaný kabel pro připojení zdroje k baterii
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Zemnící tyč pro ohradník
- Výstražná tabulka fencee
- Návod k obsluze
Získejte maximální přehled s aplikací fencee Cloud
V případě, že chcete ovládat ohradník mobilním telefonem na neomezený dosah, pořiďte si ještě centrální zařízení WiFi Gateway. Získáte tak spoustu praktických výhod a budete mít 100% přehled o svých ohradách odkudkoliv a kdykoliv.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.96 kg |
| EAN: | 8595221021658 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,9 W |
| Vstupní energie: | 2,6 J |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 mA - 160 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | 22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 22 km |
| Střední porost: | 10 km |
| Vysoký porost: | 3 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2× |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 9× |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
