Zdroj pro elektrický ohradník fencee mini DUO MD10
Kombinovaný zdroj elektrického ohradníku 230 V/12 V s výstupním výkonem 1 J. Lehký přenosný generátor s malými rozměry, který lze napájet z baterie a použít v místech bez elektřiny. Ohradník vhodný pro krátké a středně dlouhé ohrady do délky 9 km. Ideální domácí ohradník pro menší nebo citlivější zvířata, jako jsou např. psi, kočky, králíci, drůbež a koně. Vhodný také pro ochranu proti škůdcům a malým predátorům, např. lišce a kuně. Nová funkce Power Save – úsporný režim, která výrazně prodlouží výdrž baterie.




Zdroj pro elektrický ohradník fencee mini DUO MD10
Nová řada generátorů fencee mini DUO MD s kombinovaným napájením pro univerzální použití kdekoliv. Zdroj ohradníku s výkonem 1 J lze napájet pomocí síťového adaptéru nebo z autobaterie 12 V. Malý, univerzálně použitelný zdroj vhodný pro mobilní elektrické ohrady s délkou instalace do 9 km.
Elektrický ohradník mini DUO MD10 pro domácí zvířata i ochranu úrody
Spolehlivý generátor, který je vhodným řešením pro koně a hříbata v dočasných mobilních výbězích a padocích. Dále nachází uplatnění při vymezení prostoru pro kočky, králíky, psy nebo drůbež.
Je skvělým pomocníkem v boji proti škůdcům, jako jsou kuny, vydry, bobři nebo volavky (ideální pro zabezpečení chovných rybníčků). Poslouží také k ochraně vinohradů a zahrad před srnkami a lesní zvěří.
Benefity a funkce generátoru fencee
Generátor mini DUO MD10 je moderní zařízení s mikroprocesorovou technologií, která řídí provoz a optimalizuje výkon. Kvalitní pouzdro je odolné proti dešti, UV záření a dalším povětrnostním vlivům.
- Funkce Power Save: Dlouhým stiskem ON/OFF tlačítka přepnete generátor do úsporného režimu. Interval mezi impulsy se zdvojnásobí, čímž se výrazně šetří energie (výdrž 50 až 55 dní na jedno nabití baterie).
- Technologie Smart Control: Zajišťuje inteligentní řízení napětí a nízkou spotřebu zdroje.
Barevná signalizace BrightLight
Svítivá LED dioda na přední straně signalizuje stav zařízení ve třech barvách:
- Modrá: Běžný provoz zařízení, bliká v intervalu impulsu.
- Fialová: Aktivní úsporný režim (prodloužená doba mezi impulsy).
- Červená: Upozornění na poruchu (např. pokles napětí baterie pod 12 V nebo napětí v ohradě pod 2,5 kV).
Obsah balení:
- generátor fencee
- napájecí adaptér fencee DUO 14 V (1,5 m)
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- výstražná tabulka fencee a návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 8595221015077 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 2 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 80 - 100 mA |
| Max. výstupní energie: | 1 J |
| Vstupní energie: | 1,4 J |
| Výstupní napětí: | 10 000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 4 000 V |
| Teoretická max. CEE: | 30 km |
| Nízký porost: | 9 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 3x |
| Průměr: | 150 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
