Zdroj pro elektrický ohradník fencee mini DUO MD03
Domácí elektrický ohradník s malými rozměry a výkonem 0,3 J. Kombinované napájení 230 V / 12 V umožňuje použití ohradníku i v místech bez elektřiny. Zdroj je vhodný pro krátké ohrady maximálně do 5 km.
Ideální ohradník pro domácí použití pro zvířata jako kočky, psy a králíky, nebo pro ochranu budov proti malým škůdcům. Nová funkce Power Save – úsporný režim – výrazně prodlouží výdrž baterie.




Nová řada spolehlivých zdrojů pro elektrický ohradník fencee s kombinovaným napájením pro univerzální použití i v místech bez elektřiny. Zdroj ohradníku s nízkou spotřebou energie lze napájet síťovým adaptérem 230 V nebo z autobaterie 12 V. Délka instalace je maximálně 5 km v ideálních podmínkách bez husté vegetace.
Elektrický ohradník mini DUO MD03 pro: psy, kočky, králíky a proti drobným škůdcům
Lehký přenosný generátor s výkonem 0,3 J, který lze použít jako bateriový zdroj. Je ideální volbou pro definování prostoru pro domácí mazlíčky, aby neokusovali rostliny a květiny ve vašich záhoncích. Díky možnosti napájení z baterie je vhodný pro dočasné elektrické ohrady a mobilní výběhy.
Generátor lze využít i pro ochranu obydlí před škůdci, jako je kuna, krysa, vydra nebo volavka. Skvěle poslouží k zabezpečení domácích chovných jezírek s jesetery, Koi kapry a karasy. Pokud hledáte ohradníky pro jiná zvířata, nahlédněte do naší nabídky seřazené podle zvířat.
Vlastnosti a funkce elektrického ohradníku fencee
Generátor mini DUO MD3 je vybaven moderní mikroprocesorovou technologií, která přizpůsobuje optimální výkon zařízení. Tělo z kvalitního plastu je odolné proti povětrnostním vlivům, dešti a UV záření.
- BrightLight LED dioda: Signalizuje provoz zařízení ve třech barvách:
- Modrá: běžný provoz a impulzy.
- Fialová: aktivní úsporný režim s delší dobou mezi impulzy.
- Červená: varování (pokles napětí baterie pod 12 V nebo napětí v ohradě pod 2,5 kV).
- Funkce Power Save (úsporný režim): Dlouhým stiskem tlačítka ON/OFF přepnete generátor do režimu, který výrazně šetří energii. Na jedno nabití pak dokáže napájet ohradu 50 až 55 dní.
- Technologie SafeShock: Zajišťuje maximální bezpečnost pro vaše zvířata.
- ON/OFF tlačítko: Snadné a bezpečné ovládání přímo na zdroji.
Co najdete v balení:
- generátor fencee
- napájecí adaptér fencee DUO 14 V (1,5 m)
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- výstražná tabulka fencee
- návod k obsluze
Ke generátoru doporučujeme zakoupit DIN lištu 80 mm pro snadnou montáž zařízení na zeď.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8595221015053 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1 W |
| Vstupní energie: | 0,5 J |
| Výstupní energie: | 0,3 J |
| Výstupní napětí: | 9000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 20 - 40 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 3000 V |
| Teoretická max. CEE: | 12 km |
| Nízký porost: | 5 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 0,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 1 × |
| Průměr: | 150 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
