Vysokopevnostní pozinkovaný ohradníkový drát 625 m, 2,5 mm

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Vysokopevnostní pozinkovaný ohradníkový drát 625 m, 2,5 mm
Obzvláště vhodný pro dlouhé pevné ohrady s bateriovým zdrojem v horských oblastech.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dráty |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.1 kg |
| EAN: | 4018653445051 |
| Délka: | 625 m |
| Průměr: | 2,5 mm |
| Mez pevnosti: | 650 kg |
| Měrný odpor: | 0,035 Ohm/m |
| Materiál: | Ocel se slitinou zinek/hliník/hořčík |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
