Solární panel výkon 200 W pro elektrický ohradník
Solární panel pro dobíjení baterie zdroje elektrického ohradníku. Výkon solárního panelu 200 W je vhodný pro ohradníkové zdroje s výstupním výkonem 7 J a vyšší. Antikorozní úprava. Odolnost proti počasí. Použití tvrzeného skla, vysoká průhlednost.




Solární panel výkon 200 W pro elektrický ohradník
Fotovoltaické solární panely přeměňují světelnou sluneční energii na stejnosměrnou elektrickou energii. Solární panely slouží k dobíjení 12 V baterie. Podle výkonu a spotřeby generátoru doporučujeme zvolit adekvátní výkon panelu. A to tak, aby se i v době méně slunečných dnů zajistilo dobíjení baterie.
Solární panel 200 W vhodný pro zdroje ohradníku s výstupním výkonem nad 7 J
Solární panel pro dobíjení baterie zdroje elektrického ohradníku. Výkon solárního panelu 200 W je vhodný pro ohradníkové zdroje s výstupním výkonem nad 7 J. Panely doporučujeme namontovat pomocí speciálních montážních konzolí na námi nabízené schránky pro baterii a zdroj ohrady nebo na držáky – zemní vruty pro solární panely.
Umístění solárního panelu, instalace a údržba
K montáži solárního panelu vyberte vhodné, nezastíněné místo. Panel musí být orientován na jih, co nejvíce kolmo ke slunci, přibližně pod úhlem 40°. Připojovací konektory připojte se správnou polaritou k regulátoru. Udržujte povrch panelu čistý. V případě potřeby vyčistěte skleněný povrch panelu pomocí vody a měkké houby nebo hadříku.
Parametry solárního panelu 200 W:
| Maximální výkon (Pmax) | 200 W |
| Maximální proud (Imp) | 11.02 A |
| Maximální napětí (Vmp) | 18.15 V |
| Napětí naprázdno (Voc) | 21.57 V |
| Zkratový proud (Isc) | 11.69 A |
| Rozměry (mm) | 1100 × 890 × 30 |
| Rozsah provozní teploty | -40°C ~ +85°C |
Výhody solárního panelu 200 W:
- Nová technologie zvyšující účinnost výkonnými přemosťovacími diodami, zajišťujícími lepší fungování i při částečném zastínění panelu.
- Účinnost vysoce kvalitních monokrystalických křemíkových destiček může dosáhnout až 22 %.
- Silný a odolný proti větru a sněhu, unikátní technologie zabraňující zamrznutí vody v rámu a deformaci.
- Šindelový svařovací proces, krásný a úhledný.
- Použití tvrzeného skla, vysoká průhlednost.
- Antikorozní úprava EVA účinně chrání panel baterie.
- Baleno v jedné krabici s ochrannými rohy.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární panely |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 8595221021412 |
| Rozměr: | 1100 × 890 × 30 mm |
| Max. napětí: | 18,15 V |
| Max. výkon: | 200 W |
| Max. proud: | 11,02 A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
