Set elektrického ohradníku s mobilní sítí pro králíky, psy, kočky - síťový zdroj - síť 50 m
Kompletní set s mobilní sítí vhodný pro psy, králíky, kočky a jiná menší a citlivější zvířata. Set obsahuje síťový generátor fencee power P10 s výkonem 1 J.
Ten je se svým výkonem univerzálně použitelný pro kratší a střední ohrady s délkou instalace do 10 km. Elektrická ohradníková síť pro psy a kočky s výškou 65 cm a délkou 50 metrů vám umožní rychlé vymezení bezpečného prostoru pro vaše zvířata. Kompletní sada je velmi snadná a jednoduchá na zprovoznění.




Sada elektrického ohradníku s mobilní sítí je vhodná pro menší a citlivější zvířata, jako jsou psi, králíci, kočky a jiná menší citlivá zvířata, která se pohybují na vašich zahradách. Tímto elektrickým ohradníkem vymezíte bezpečný prostor pro zvířata, kde se mohou volně pohybovat nebo jim zamezíte vstup do vybraných nežádoucích míst.
S mobilní sítí snadno a rychle instalujete elektrické oplocení kolem jezírek a bazénů. Sada poslouží také jako ochrana vašich mazlíčků nebo záhonků a zahrad před drobnými škůdci, jako jsou lišky, kuny, volavky a ostatní drobní predátoři, kteří navštěvují vaše zahrady.
Výkonný a spolehlivý generátor fencee power P10
V kompletní sadě dodávaný síťový generátor fencee power P10, který je s výkonem 1 J univerzálně použitelný pro krátké ohrady. Generátor je vhodný pro napájení ohrady pro psa, králíka i kočku na zahradu o délce instalace až 8 km. Díky moderní voděodolné konstrukci a nejnovější mikroprocesorové technologii uvnitř nabízí praktické a spolehlivé řešení pro napájení vaší elektrické ohrady.
Flexibilní zelená síť s jednoduchou montáží
Zelená elektrická síť s 15 tyčemi v délce 50 metrů vám umožní rychle a efektivně instalovat elektrické oplocení s výškou 65 cm. Montáž i demontáž sítě je velmi snadná a rychlá. Díky tomu je vaše ohrada velmi flexibilní a můžete ji snadno měnit a posouvat. Díky setu se sítí můžete bezpečně ochránit svůj majetek před nečekanými hosty, kteří navštěvují vaše záhonky, jezírka nebo ovocné sady.
Obsah balení:
- Generátor fencee power P10
- 1× Síť 15 tyčí, 50 m, výška 65 cm, zelená barva
- 1× Zemnící tyč 75 cm
Součástí balení generátoru:
- 1× Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- 1× Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- 1× Výstražná tabulka
- 1× Návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.12 kg |
| EAN: | 8595221015923 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 3 W |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 9500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 4000 V |
| Teoretická max. CEE: | 40 km |
| Nízký porost: | 10 km |
| Střední porost: | 6 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 3 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
