Set elektrického ohradníku pro koně, poníky, osly a psy – DUO zdroj – páska 200 m
Kompletní sada mobilního elektrického ohradníku s kvalitní bílou páskou 200 m (odpor pouze 0,45 Ω/m) a vyššími plastovými sloupky 156 cm (136 cm nad zemí).
Určena pro citlivější zvířata, zejména pro psy, koně a poníky. Přenosný zdroj s kombinovaným napájením 230 V / 12 V a výkonem 0,6 J dokáže napájet ohradu dlouhou až 7 km.




Set elektrického ohradníku pro koně, poníky, osly a psy – DUO zdroj – páska 200 m
Set elektrického ohradníku s kompletním vybavením pro instalaci malé ohrady pro koně a jejich mláďata. Sada je díky své výšce a citlivosti vhodná také pro vymezení prostoru pro volný pohyb větších psů na zahradách a dvorech.
Chytrý generátor fencee mini DUO MD06
Lehký přenosný generátor s výstupním výkonem 0,6 J je ideální volbou pro mobilní ohrady a padoky. Kombinované napájení umožňuje provoz ze sítě i z 12V baterie.
- Funkce Power Save: Úsporný režim, který prodlužuje interval mezi impulsy a šetří baterii. Plně nabitá baterie vydrží napájet ohradník 50 až 55 dnů.
- Mikroprocesorová technologie: Přizpůsobuje optimální výkon zařízení při velmi nízké spotřebě.
- Odolné provedení: Kvalitní plastový kryt odolá dešti, sněhu i UV záření.
- SafeShock & BrightLight: Bezpečné ovládání pomocí tlačítka a jasná LED signalizace provozu.
Kvalitní vodiče a stabilní sloupky
V balení najdete bílou pásku (20 mm), která kombinuje měděný drátek pro špičkovou vodivost a nerezové vodiče pro vysokou pevnost.
- Plastové sloupky (156 cm): Nabízejí 11 oček pro provléknutí vodiče v několika úrovních (výška 136 cm nad zemí).
- Jednoduchá instalace: Kompletní set je navržen jako praktické a mobilní řešení, které zprovozníte během chvíle.
Obsah balení:
- Generátor fencee mini DUO MD06
- 1× bílá páska 20 mm (měď 1 × 0,25 mm + nerez 4 × 0,20 mm), délka 200 m
- 10× plastový sloupek 156 cm (11 oček)
- 1× zemnící tyč 100 cm
Příslušenství v balení generátoru:
- Napájecí adaptér 14 V, zemnící kabel (150 cm), připojovací kabel (100 cm), bateriový kabel, výstražná tabulka a návod k obsluze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| EAN: | 8595221016128 |
| Vhodné pro: | Koně, Poníci |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 1,2 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 60 mA |
| Výstupní energie: | 0,6 J |
| Výstupní napětí: | 9 500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 3 500 V |
| Teoretická max. CEE: | 21 km |
| Nízký porost: | 7 km |
| Střední porost: | 5 km |
| Vysoký porost: | 1 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 2x |
| Průměr: | 150 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
