Set elektrického ohradníku pro koně, hříbata, poníky, osly - DUO zdroj - lano 200 m
Kompletní sada elektrického ohradníku s výkonným kombinovaným generátorem energy DUO ED80 (výkon 8 J). Vhodný i pro dlouhé a vegetací zatížené ohrady s délkou instalace až do 80 km.
Elektrická sada vytvořena přímo pro potřeby chovu a pastvy koní, hříbat, poníků nebo oslů. Skvěle poslouží také jako ochrana vašich pozemků proti divoké a lesní zvěři. Kvalitní vodivé lano s průměrem 4,5 mm v návinu 200 m je ideální volbou pro bezpečné ohrady. S plastovými sloupky rychle a snadno instalujete ohrazení do výšky až 136 cm nad zemí.




Profesionální kompletní sada elektrického ohradníku vhodná pro chov koní, poníků nebo oslů. S tímto setem velmi snadno vymezíte bezpečnou pastvu nebo naopak zabráníte zvířatům i lesní zvěři ve vstupu do nežádoucích míst.
Extrémně výkonný generátor energy DUO ED80
Základem setu je kombinovaný generátor s výkonem 8 J, který je vhodný i pro velmi dlouhé instalace (až 80 km). Disponuje velkým a snadno čitelným LCD displejem, který přehledně zobrazuje všechny důležité informace o stavu ohradníku.
- Kombinované napájení: Možnost napájení ze sítě 230 V nebo z autobaterie 12 V (vhodné jako záložní zdroj).
- Bezpečnostní časové zpoždění: Zařízení splňuje normu pro zdroje silnější než 5 J – při navyšování výkonu uplatňuje zpoždění 50 sekund pro zajištění maximální bezpečnosti.
- Žlutá svorka se sníženým výkonem: Ideální pro hříbata a mladá zvířata. Umožňuje připojit část ohrady na poloviční výkon.
Bezpečné vodiče a snadná montáž
Součástí sady je kvalitní vodivé lano o průměru 4,5 mm. Jeho hlavní výhodou je bezpečnost – lano „neřeže“, čímž předchází poranění zvířat při náhodném střetu s vodičem.
Pomocí plastových sloupků s 11 očky snadno vytvoříte ohrazení s výškou až 136 cm a individuálně zvolíte výšku vedení vodičů.
Obsah balení:
- Generátor fencee energy DUO ED80
- 1× lano ø 4,5 mm (nerez 3 × 0,30 mm), délka 200 m, bílé
- 10× sloupek 156 cm (nad zemí 136 cm), 11× očko, bílé
- 1× zemnící tyč 100 cm, pozinkovaná
Příslušenství ke generátoru:
- Napájecí adaptér 14 V / 2 A, zemnící kabel (150 cm), připojovací kabel (100 cm), bateriový kabel, výstražná tabulka a návod k obsluze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| EAN: | 8595221015015 |
| Vhodné pro: | Koně, Poníci |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 - 11 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 200 - 750 mA |
| Výstupní energie: | 8 J |
| Vstupní energie: | 11 J |
| Výstupní napětí: | 10 500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7 500 V |
| Teoretická max. CEE: | 230 km |
| Nízký porost: | 80 km |
| Střední porost: | 17 km |
| Vysoký porost: | 8 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 4x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 22x |
| Průměr: | 290 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
