Samostatný zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX50
Kombinovaný zdroj pro elektrický ohradník (230 V / 12 V) s výkonem 5 J. Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 40 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež.
Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří. Možnost ovládání odkudkoliv na světě přes aplikaci fencee Cloud.




Samostatný zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX50
Kompaktní a moderní konstrukce generátoru fencee s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktické řešení ohrady pod kontrolou.
Generátory mají možnost redukovat výstupní energii na 50 %. LED kontrolky a BARGRAF na přední straně generátoru zobrazují provoz zdroje, měří napětí na ohradě a také signalizují případnou poruchu na ohradníku.
Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 40 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež. Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří.
Zdroje pro jiná zvířata vybírejte z nabídky zdrojů pro elektrický ohradník seřazené podle zvířete.
Napájení generátoru je kombinované, tzn. pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V). Baterii (12 V) využijete v místech, kde není elektřina nebo jako záložní zdroj.
Vzdálené ovládání a RF technologie
Dálkové ovládání generátoru (není součástí tohoto balení) je použitelné na vzdálenost až 10 km v běžném terénu a zástavbě. Ve ztíženém např. kopcovitém terénu se dosah zkracuje, naopak ve volném prostranství může být i delší. Pro zlepšení přenosu signálu mezi generátorem a ovladačem lze použít externí anténu a zvýšit tak dosah až na vzdálenost 30 km.
- Jedním ovladačem lze ovládat až šest různých generátorů
- Jeden generátor lze ovládat až třemi ovladači
- Přenos signálu pomocí bezplatné RF technologie (radiové frekvence)
- Nepotřebujete žádnou SIM kartu – nevznikají další náklady na provoz
Po připojení do fencee Cloud můžete generátory ovládat prakticky odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. Budete-li mít problém na ohradě, už nemusíte nikam chodit. Stačí použít dálkové ovládání nebo mobilní telefon. Zařízení pohodlně vypnete, opravíte závadu a znovu zapnete.
V aplikaci nebo na ovladači ihned uvidíte, že:
- Kleslo napětí na ohradě pod nastavenou hodnotu (např. přerušení vedení, spadlá větev nebo vysoká tráva)
- Kleslo napětí baterie pod 12 V
- Ztratil se signál (např. odpojením generátoru nebo poškozením antény)
Obsah balení:
- Generátor fencee
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- Výstražná tabulka fencee
- Základní anténa ke generátoru
- Návod k obsluze
BALENÍ NEOBSAHUJE DÁLKOVÝ OVLADAČ! Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.904 kg |
| EAN: | 8595221014247 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Vstupní energie: | 7,5 J |
| Výstupní energie: | 5 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 100 - 440 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6600 V |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | +22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 140 km |
| Nízký porost: | 40 km |
| Střední porost: | 10 km |
| Vysoký porost: | 4 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 8 × |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
