Samostatný zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX40
Kombinovaný zdroj pro elektrický ohradník (230 V / 12 V) s výkonem 4 J. Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 30 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež.
Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří. Možnost ovládání odkudkoliv na světě přes aplikaci fencee Cloud.




Samostatný zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX40
Kompaktní a moderní konstrukce generátoru fencee s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktické řešení ohrady pod kontrolou. Generátory mají možnost redukovat výstupní energii na 50 %. LED kontrolky a BARGRAF na přední straně generátoru zobrazují provoz zdroje, měří napětí na ohradě a také signalizují případnou poruchu na ohradníku.
Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 30 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež. Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří. V nabídce zdrojů pro elektrický ohradník podle zvířete najdete další generátory, které jsou určené i pro jiná zvířata.
Napájení generátoru je kombinované, tzn. pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V). Baterii (12 V) využijete v místech, kde není elektřina nebo jako záložní zdroj.
Chytré dálkové ovládání a RF technologie
Dálkové ovládání generátoru (není součástí tohoto balení) je použitelné na vzdálenost až 10 km v běžném terénu. S externí anténou lze dosah zvýšit až na 30 km. Přenos signálu probíhá pomocí bezplatné RF technologie – nepotřebujete žádnou SIM kartu, takže nevznikají žádné další náklady na provoz zařízení.
Po připojení do fencee Cloud můžete generátory ovládat prakticky odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. Pokud narazíte na problém, zařízení pohodlně vypnete přes mobilní telefon, opravíte závadu a znovu zapnete, aniž byste museli k ohradě chodit.
Na dálkovém ovládání nebo v aplikaci ihned uvidíte, že:
- Kleslo napětí na ohradě pod nastavenou hodnotu (např. přerušení vedení, spadlá větev nebo vysoká tráva).
- Kleslo napětí baterie pod 12 V.
- Ztratil se signál (např. odpojením generátoru nebo poškozením antény).
Obsah balení:
- Generátor fencee
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- Výstražná tabulka fencee
- Základní anténa ke generátoru
- Návod k obsluze
BALENÍ NEOBSAHUJE DÁLKOVÝ OVLADAČ! Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku na stěnu.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.889 kg |
| EAN: | 8595221013998 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Vstupní energie: | 5,7 J |
| Výstupní energie: | 4 J |
| Výstupní napětí: | 10000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 140 - 340 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5500 V |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | +22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 120 km |
| Nízký porost: | 30 km |
| Střední porost: | 8 km |
| Vysoký porost: | 3 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 6 × |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
