Samostatný zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX30
Kombinovaný zdroj pro elektrický ohradník (230 V / 12 V) s výkonem 3 J. Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 23 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež.
Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří. Možnost ovládání odkudkoliv na světě přes aplikaci fencee Cloud.




Kompaktní a moderní konstrukce generátoru fencee s vypínačem a nejnovější mikroprocesorovou technologií uvnitř nabízí praktické řešení ohrady pod kontrolou. Generátory mají možnost redukovat výstupní energii na 50 %. LED kontrolky a BARGRAF na přední straně generátoru zobrazují provoz zdroje, měří napětí na ohradě a také signalizují případnou poruchu na ohradníku.
Univerzálně použitelný pro krátké, střední i dlouhé ohrady do 23 km, pro citlivější i méně citlivá zvířata jako jsou koně, skot, ovce, kozy, drůbež. Může sloužit i jako ochrana před lesní zvěří. K oplocení výběhů pro jiná zvířata vybírejte ze zdrojů pro elektrický ohradník podle zvířete.
Napájení generátoru je kombinované, tzn. pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V). Baterii (12 V) využijete v místech, kde není elektřina nebo jako záložní zdroj.
Chytré dálkové ovládání a RF technologie
Dálkové ovládání generátoru (není součástí balení) je použitelné na vzdálenost až 10 km v běžném terénu. S externí anténou lze dosah zvýšit až na 30 km. Přenos signálu probíhá pomocí bezplatné RF technologie – nepotřebujete žádnou SIM kartu, takže nevznikají další náklady na provoz.
- Ovládání odkudkoliv: Po připojení do fencee Cloud můžete generátory ovládat prakticky odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí.
- Efektivita: Budete-li mít problém na ohradě, zařízení pohodlně vypnete přes mobilní telefon, opravíte závadu a znovu zapnete.
- Více zařízení: Jedním ovladačem lze ovládat až šest různých generátorů.
V aplikaci nebo na ovladači ihned uvidíte, že:
- Kleslo napětí na ohradě pod nastavenou hodnotu (např. přerušení vedení, spadlá větev, vysoká tráva).
- Kleslo napětí baterie pod 12 V.
- Ztratil se signál (např. odpojením generátoru nebo poškozením antény).
Obsah balení:
- Generátor fencee
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- Výstražná tabulka fencee
- Základní anténa ke generátoru
- Návod k obsluze
BALENÍ NEOBSAHUJE DÁLKOVÝ OVLADAČ! Spolu s generátorem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž ohradníku na zeď.
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.903 kg |
| EAN: | 8595221013981 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Vstupní energie: | 4,5 J |
| Výstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 11200 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 80 - 260 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6400 V |
| Baterie ovladače: | 1x CR2 |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | +22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 100 km |
| Nízký porost: | 23 km |
| Střední porost: | 5 km |
| Vysoký porost: | 2 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
