Sada zdroje pro elektrický ohradník energy DUO RF EDX80 s dálkovým ovladačem
Výkonný chytrý RF generátor elektrického ohradníku s výkonem 8 J (230 V/12 V) a praktickým dálkovým ovladačem, kterým pohodlně a bezpečně zapnete/vypnete napájení elektrické ohrady.
- Ovladač má podsvícený displej se všemi důležitými informacemi, zvukový alarm a přijímá chybová hlášení.
- Dosah ovladače 10 km (s externí anténou až 30 km).
- Vhodný pro dlouhé ohrady do 80 km i v místech s hustou vegetací.




Sada zdroje pro elektrický ohradník energy DUO RF EDX80 s dálkovým ovladačem
Výkonný chytrý zdroj elektrického ohradníku fencee je speciálně navržený pro dlouhé (až 80 km) a vegetací zatížené ohrady, kde je nutné zabezpečit maximální účinnost a spolehlivost. S výstupním výkonem 8 J dokáže zajistit dostatečné napětí i u hodně trávou prorostlých ohrad. Integrovaný mikroprocesor řídí celý provoz a zaručuje optimální výkon generátoru.
Univerzální spolehlivý zdroj pro vaši ohradu
Ohradník určený pro všechny typy zvířat především pro skot, koně, ovce, divoká prasata nebo proti lesní zvěři a jako ochrana proti vlkům. Díky sníženému napětí na žluté svorce je ohradník vhodný i pro mláďata (telata a hříbata). Pro jiná zvířata vybírejte zdroje pro elektrický ohradník seřazené podle zvířete.
Generátor nabízí možnost kombinovaného napájení pomocí adaptéru ze sítě (230 V) nebo z běžné baterie (12 V), která slouží především jako záložní zdroj při výpadku elektřiny.
BARGRAF, LEDs a LCD s ovládacími tlačítky
Velký LCD displej s ovládacími tlačítky přehledně informuje o všech důležitých hodnotách na ohradě. LED kontrolky a BARGRAF indikují provoz zdroje, zobrazují napětí a signalizují případnou poruchu. U generátoru můžete redukovat výstupní energii na 50 % pro úsporu baterie. Díky bezplatné RF technologii nepotřebujete žádnou SIM kartu.
Bezdrátová komunikace BEZ POPLATKŮ
Základní dosah radiové komunikace (RF) mezi generátorem a ovladačem je až 10 km. Pro zvýšení dosahu přenosu signálu lze použít externí anténu a tím zvýšit dosah komunikace až na vzdálenost 30 km.
4 svorky pro maximální flexibilitu
Na výstupu generátoru najdete čtyři svorky:
- Černá zemnící svorka
- Červená svorka pro připojení ohrady s plným napětím
- Žlutá svorka pro ohradu s trvale sníženou energií (pro mláďata)
- Zelená svorka pro měření kvality uzemnění
Obsah balení:
- generátor fencee + dálkový ovladač
- napájecí adaptér 14 V / 2 A
- základní RF anténa
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- bateriový kabel, výstražná tabulka a návod
Věděli jste, že na zabezpečení svých zvířat můžete získat výraznou finanční podporu?
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) aktuálně nabízí dotační programy, které chovatelům pomáhají hradit náklady na preventivní opatření proti útokům vlků. Podpora se vztahuje nejen na pořízení elektrických ohradníků, ale také na pastevecké psy či odpuzovače.
V rámci aktuálních výzev lze získat dotaci pokrývající až 100 % uznatelných nákladů. Podrobné informace naleznete na portálu: www.navratvlku.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.072 kg |
| EAN: | 8595221016739 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 - 11 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 200 - 750 mA |
| Výstupní energie: | 8 J |
| Vstupní energie: | 11 J |
| Výstupní napětí: | 10 500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7 500 V |
| Dosah základní antény: | 10 km |
| Dosah externí antény: | 30 km |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | 22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 230 km |
| Nízký porost: | 80 km |
| Střední porost: | 17 km |
| Vysoký porost: | 8 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 4x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 22x |
| Průměr: | 290 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
