Sada solární elektrický ohradník s výkonem 10J, solární panel 200 W, regulátor a 12V baterie 95 Ah
Zvýhodněná sada solárního ohradníku s kombinovaným zdrojem 230/12 V o výkonu 10 J. Vhodné pro elektrické ohrady do 90 km.
LED diody s bargrafem na přední straně zdroje signalizují jeho provoz a velký LCD displej s ovládacími tlačítky přehledně informuje o hodnotách na ohradě. Sada obsahuje solární panel 200 W s antikorozní úpravou a regulátor 10 A s ochranou IP67.




Sada solární elektrický ohradník s výkonem 10J, solární panel 200 W, regulátor a 12V baterie 95 Ah
Zvýhodněná sada ohradníku se solárním napájením je navržena pro větší a vegetací zatížené elektrické ohrady. Představuje ideální řešení pro provoz ohradníku na pastvinách bez dostupnosti elektřiny během celé pastevní sezóny.
Výkonný kombinovaný zdroj fencee energy DUO ED100
Generátor s výkonem 10 J je dostatečně silný, aby zajistil bezpečné napětí i u ohrad s délkou do 90 km, které jsou prorostlé trávou. Integrovaný mikroprocesor řídí provoz a zaručuje optimální výkon, zatímco velký LCD displej informuje o aktuálním stavu ohrady.
- Tři výstupní svorky: Kromě klasické zemnící a červené (plné napětí) disponuje zdroj i žlutou svorkou pro trvale sníženou energii, vhodnou pro menší zvířata nebo šetření baterie.
- Smart Control: Mikroprocesorová technologie, která optimalizuje impulzy pro maximální bezpečnost a efektivitu.
Solární systém pro naprostou nezávislost
Kvalitní solární panel 200 W z tvrzeného skla s vysokou průhledností zajišťuje spolehlivé dobíjení baterie i v náročnějších světelných podmínkách. Sada dále obsahuje:
- Vodotěsný regulátor 10 A: Hliníkové pouzdro s ochranou IP67 a vysokou účinností konverze (až 97,5 %) chrání systém před poškozením.
- Baterie 12 V 95 Ah: Spolehlivý akumulátor odolný proti otřesům, speciálně navržený pro napájení elektrických ohradníků.
Obsah balení:
- 1× kombinovaný generátor fencee energy DUO ED100
- 1× solární panel 200 W
- 1× baterie 12 V 95 Ah
- 1× regulátor 10 A
- Příslušenství: napájecí adaptér, zemnící kabel, připojovací kabel, bateriový kabel a výstražná tabulka.
Spolu se sadou doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď či stěnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 37.32 kg |
| EAN: | 8595221018092 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 - 14 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 200 - 850 mA |
| Výstupní energie: | 10 J |
| Vstupní energie: | 13 J |
| Výstupní napětí: | 10000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7000 V |
| Teoretická max. CEE: | 300 km |
| Nízký porost: | 90 km |
| Střední porost: | 22 km |
| Vysoký porost: | 10 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 5x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 27x |
| Průměr: | 290 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
