Sada pro elektrický ohradník proti divokým prasatům - DUO zdroj - 2× síť proti divočákům
Kompletní sada pro elektrický ohradník s modrou sítí proti divokým prasatům a černé zvěři. Vhodné pro ochranu pole, sadu, úrody a plodin.
Součástí je kombinovaný zdroj ohradníku s výkonem 4 J a 2 ks speciální elektrické sítě proti divočákům. Sada dále obsahuje bleskojistku, zemnící tyč a 3 m vysokonapěťového kabelu.




Sada pro elektrický ohradník proti divokým prasatům - DUO zdroj - 2× síť proti divočákům
Kompletní sada elektrické ohrady vhodná na ochranu pozemku, pole, vinohradu, ovocného sadu a vinné révy před divočáky. Účinné řešení, jak zamezit rozrytí pole a pšenice od černé zvěře.
Výkonný kombinovaný zdroj 4 J pro elektrický ohradník
Základem sady je kombinovaný zdroj fencee power DUO PD40 s výkonem 4 J. Lze napájet adaptérem ze sítě 230 V nebo z autobaterie 12 V, kterou využijete také jako záložní zdroj v případě výpadku proudu.
- LED kontrolky s bargrafem: Zřetelně zobrazují provoz zdroje, měří napětí a signalizují případnou poruchu na ohradě.
- Možnost přepínání výkonu: Mezi polovičním a plným výkonem pomocí ON/OFF tlačítka.
Modrá elektrická síť proti divokým prasatům
Ohradníková elektrická síť s flexibilním použitím, výškou 63 cm a celkovou délkou 100 m (2 × 50 m).
- TriCond vodiče: Tři řady s 3 × 0,30 mm vodiči pro maximální vodivost.
- Snadná údržba: Díky světlé výšce 22 cm lze pod sítí snadno sekat trávu.
- Sada na opravu: Součástí balení pro případné poškození sítě.
Kompletní příslušenství
Sada obsahuje vše potřebné k okamžitému sestavení ohrady včetně kovové bleskojistky pro ochranu zdroje a vysokonapěťového kabelu.
Obsah balení:
- Kombinovaný zdroj fencee power DUO PD40
- 2× síť proti divokým prasatům (výška 63 cm, délka 50 m)
- 3× vysokonapěťový kabel pro elektrický ohradník - 1 m
- 1× zemnící tyč profil (délka 100 cm, pozinkovaná)
- 1× bleskojistka kovová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| EAN: | 8595221019853 |
| ? Ochrana před: | Prase divoké |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 80 - 320 mA |
| Výstupní energie: | 4 J |
| Vstupní energie: | 5,7 J |
| Výstupní napětí: | 10 000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5 500 V |
| Průměr: | 150 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Teoretická max. CEE: | 120 km |
| Nízký porost: | 30 km |
| Střední porost: | 8 km |
| Vysoký porost: | 3 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 6x |
| Hrot: | Jednoduchý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
