Sada pro elektrický ohradník pro velké psy, koně a poníky, skot - DUO zdroj - lanko 250 m
Kompletní set určený pro velké psy, koně a skot. Elektrický ohradník účinně chrání před škůdci nebo lesní zvěří.
Součástí sady je kombinovaný zdroj fencee power DUO PD20 s výkonem 2 J, který je vhodný k napájení ohrad až do 15 km. Odolné vodivé lanko v průměru 2,5 mm se třemi nerezovými vodiči a mobilní plastové sloupky zajistí ohrazení až do výšky 136 cm.




Sada pro elektrický ohradník pro velké psy, koně a poníky, skot - DUO zdroj - lanko 250 m
Ohradníková sada vhodná pro velké psy, koně a skot Vám jednoduše zajistí vymezení bezpečného prostoru nebo jim naopak zamezí přístup do nežádoucích míst.
Elektrický ohradník je využíván jako ochrana vašich zahrad, pozemků a polí proti kunám, liškám, lasičkám, a také jako ochrana sadů proti okusu zvěří. Vlastníte sady či vinice a řešíte, jak chránit stromy? Tato sada je ideálním řešením.
Kombinovaný a spolehlivý zdroj fencee power DUO PD20
Napájení zajišťuje generátor s výstupním výkonem 2 J. Je možné jej napájet z elektrické sítě 230 V nebo z běžné autobaterie 12 V, kterou můžete využít i jako záložní zdroj při výpadku proudu.
- Dosah: Vhodný pro ohrady do délky až 19 km.
- Ovládání: Snadná obsluha díky praktickému ON/OFF tlačítku.
- Diagnostika: Svítivé LED diody a BARGRAF umožňují sledování funkčnosti generátoru a napětí.
- Smart Control: Mikroprocesor a ST transformátor zajišťují maximálně efektivní výkon s nízkou spotřebou.
Odolná konstrukce pro bezpečí vašich zvířat
Kvalitní plastové sloupky se zesíleným robustním profilem zajistí vysokou pevnost a stabilitu. Sloupky v bílé barvě mají 11 praktických oček pro individuální volbu tažení vodičů.
- Vodivé lanko: Zelené lanko (2,5 mm) se třemi nerezovými vodiči v návinu 250 m.
- Dlouhá životnost: Materiál s UV ochranou garantuje odolnost proti povětrnostním vlivům.
- Mobilita: Sada je velmi jednoduchá na montáž i demontáž.
Obsah balení:
- Zdroj fencee power DUO PD20
- 1× zemnící tyč profil – 100 cm, pozinkovaná
- 1× lanko 2,5 mm, nerez 3 × 0,2 mm, 250 m, zelené
- 15× sloupek plastový, délka 156 cm (136 cm nad zemí), 11 oček, bílý
Součástí balení generátoru:
- 1× napájecí adaptér fencee DUO 14 V
- 1× zemnící kabel (150 cm), 1× připojovací kabel (100 cm), 1× bateriový kabel (170 cm)
- Výstražná tabulka a návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| EAN: | 8595221017989 |
| Vhodné pro: | Skot, Pes, Koně, Poníci |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 140 mA |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Vstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 12 000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6 000 V |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 15 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5x |
| Hrot: | Jednoduchý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
