Sada elektrického ohradníku se sítí proti vlkům, síťový zdroj s vysokým napětím - vlčí elektrická síť 120 cm
Kompletní sada elektrického ohradníku vhodná pro ochranu stáda ovcí a koz před útokem vlka nebo toulavého psa. Speciální síť proti vlkům zabrání predátorům v přístupu ke zvířatům.
- Vysoce výkonný síťový zdroj: fencee power energy PE60 se silným transformátorem a výstupním napětím 12 500 V.
- Extrémní síla: Mimořádně silný elektrický impuls pro maximální bezpečnost.
- Mobilní ohrada: Sítí rychle vytvoříte výběh v délce 50 metrů a výšce 120 cm nad zemí.




Sada elektrického ohradníku se sítí proti vlkům, síťový zdroj s vysokým napětím - vlčí elektrická síť 120 cm
Sada elektrického ohradníku se sítí pro chovatele ovcí a koz. Obsahuje vše potřebné k zabezpečení výběhů se zvířaty proti útoku vlka, rysa nebo zatoulaného psa. Předejděte způsobeným ztrátám a chraňte zvířata před útokem vlků pomocí kompletní sady s výkonným zdrojem a speciální elektrickou sítí proti vlkovi.
Speciální ohradníková síť proti vlkům
Elektrická síť má 14 tyčí se dvěma hroty pro lepší stabilitu. Je určená speciálně pro ochranu před vlky a psy. Standardní délka sítě 50 m a výška 120 cm zabraňuje přeskočení.
Spodní řada je na rozdíl od ostatních sítí vodivá a znesnadňuje vlkovi podhrabání se pod sítí. Lze k ní připojit zemnící svorku generátoru pro zvýšení účinnosti ohradníku bez ohledu na vodivost země. Doplňte ohradníkovou síť o vizuální bariéru: signální pásku – zradidlo.
Výkonný síťový zdroj fencee power energy PE60
Vysoce výkonný síťový zdroj s výkonem 5 J vhodný pro elektrické ohrady zatížené vegetací. Vysoké výstupní napětí 12 500 V. Silný síťový ohradník se specifickým transformátorem koncipovaným pro velmi vysokou zátěž.
- Získejte jistotu dostatečně vysokého napětí i v případě trávou prorostlé elektrické sítě.
- Vhodný pro méně citlivá a těžko hlídatelná zvířata.
- Ideální ohradník pro ochranu proti divočákům a vlkům.
- Pro ohrady s vysokým porostem a celkovou délkou až 70 km.
- Disponuje vypínačem ON/OFF a LED diodami. Lze napájet až 25 elektrických sítí.
Kompletní sada pro okamžité zprovoznění
Sada je praktická a snadno se sestavuje. Součástí je také zemnící tyč a všechny potřebné propojovací kabely na okamžité zprovoznění mobilního výběhu pro ovce s ochranou proti vlkům.
- síťový generátor fencee power energy PE60
- 1× vlčí ohradníková síť (výška 120 cm, délka 50 m, 14 tyčí, oranžová)
- 1× zemnící tyč (100 cm)
Součástí balení generátoru: zemnící kabel 150 cm (očko-očko), připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko), napájecí kabel 100 cm, vrut a hmoždinka pro instalaci, 2 ks výstražná tabulka fencee, návod k obsluze.
Věděli jste, že na zabezpečení svých zvířat můžete získat výraznou finanční podporu?
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) aktuálně nabízí dotační programy, které chovatelům pomáhají hradit náklady na preventivní opatření proti útokům vlků. Podpora se vztahuje nejen na pořízení elektrických ohradníků a ochranných sítí, ale také na nákup a výcvik pasteveckých psů nebo instalaci akustických a vizuálních odpuzovačů (zradidel).
V rámci aktuálních výzev lze v určitých případech získat dotaci pokrývající až 100 % uznatelných nákladů. Podrobné informace, návody na zabezpečení a aktuální dotační programy naleznete na portálu: www.navratvlku.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.35 kg |
| EAN: | 8595221017910 |
| ? Ochrana před: | Vlk |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 W |
| Výstupní energie: | 5,5 J |
| Výstupní napětí: | 12 500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 10 000 V |
| Teoretická max. CEE: | 800 km |
| Nízký porost: | 70 km |
| Střední porost: | 25 km |
| Vysoký porost: | 10 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 5x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 25x |
| Průměr: | 290 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
| Hrot: | Dvojitý |
| Barva sítě: | Oranžová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
