Sada elektrického ohradníku pro skot, ovce, kozy a proti lesní zvěři – LTE zdroj DUO – lanko 400 m
Sada pro elektrický ohradník pro skot, ovce, kozy a také na ochranu proti lesní zvěři. Obsahuje kombinovaný LTE zdroj s výkonem 5 J a přímým připojením na Cloud.
- V sadě najdete 400 m lanka (průměr 3 mm) a 2 ks zemnících tyčí.
- S 15 ks plastovými sloupky snadno a rychle instalujete elektrické ohrazení do výšky až 136 cm nad zemí.
- Díky technologii e-SIM a GSM síti lze zařízení ovládat na neomezenou vzdálenost.




Sada elektrického ohradníku pro skot, ovce, kozy a proti lesní zvěři – LTE zdroj DUO – lanko 400 m
Kompletní sada chytrého LTE elektrického ohradníku s lankem a sloupky určená především pro kozy, skot a také na ochranu proti lesní zvěři, která se snaží dostat na vaše zahrady a záhonky.
Příslušenství k sestavení elektrické ohrady pro skot, ovce, kozy
Kompletní sada elektrické ohrady obsahuje ohradníkové lanko 3 mm v návinu 400 m. Výšku ohrazení až 136 cm nad zemí vytvoříte pomocí mobilních plastových sloupků s 11 očky pro individuální volbu tažení vodičů. Součástí jsou také zemnící tyče a 3m zemnící kabel. Kompletní sada elektrického ohradníku je praktická, mobilní a snadno se sestavuje.
Chytrý LTE ohradník 5 J pro napájení elektrické ohrady
LTE zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 5 J umožňuje přímé ovládání mobilním telefonem a propojení s cloudem. Nabízí kombinované napájení 230/12 V. Ovládání probíhá prostřednictvím technologie e-SIM a nejrozšířenější mobilní datové sítě GSM. Zařízení disponuje také GPS polohou.
Ovládání LTE zdroje mobilním telefonem
LTE ohradník lze ovládat a kontrolovat mobilním telefonem prostřednictvím aplikace fencee Cloud pro OS Android a iOS. Ušetřete čas a ovládejte elektrické ohradníky pohodlně mobilním telefonem s bezplatnou aplikací fencee Cloud.
Co najdete v balení:
- 1× LTE generátor fencee power DUO Cellular PDC50
- 1× lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, bílé, délka 400 m
- 15× sloupek plastový pro elektrický ohradník, délka 156 cm, 11 oček, bílý
- 1× černý zemnící kabel pro elektrický ohradník - 300 cm
- 2× zemnící tyč 100 cm
Obsah balení generátoru: LTE generátor fencee, napájecí adaptér 14 V / 2 A, zemnící kabel 150 cm, připojovací kabel 100 cm, bateriový kabel pro připojení k baterii, výstražná tabulka a návod.
- Spolu se sadou doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď.
- Na příslušenství v kompletních sadách se vztahuje záruka pouze 24 měsíců.
- U všech generátorů fencee platí prodloužená záruka 36 měsíců.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.45 kg |
| EAN: | 8595221023942 |
| ? Ochrana před: | Lesní zvěř |
| Vhodné pro: | Skot, Ovce, Kozy |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 100 - 480 mA |
| Max. výstupní energie: | 5 J |
| Vstupní energie: | 7,5 J |
| Výstupní napětí: | 11 000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7 000 V |
| Teoretická max. CEE: | 140 km |
| Nízký porost: | 45 km |
| Střední porost: | 13 km |
| Vysoký porost: | 7 km |
| LTE: | Cat M1 + NB1 |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 14x |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
