Sada elektrického ohradníku pro psy, poníky a proti škůdcům - DUO zdroj - lanko 250 m
Kompletní sada elektrického ohradníku určená pro citlivější zvířata – psy, poníky a případně kočky. Lze použít také pro ochranu před škůdci – volavkou, vydrou, lasičkou či zajícem.
Sada s kombinovaným zdrojem o výkonu 1 J obsahuje ohradníkové lanko 2 mm v návinu 250 m. Výšku ohrazení až 86 cm nad zemí zajistí oranžové mobilní plastové sloupky s 9 očky.




Sada elektrického ohradníku pro psy, poníky a proti škůdcům - DUO zdroj - lanko 250 m
Kompletní sada elektrického ohradníku určená pro citlivější zvířata, jako jsou poníci, psi, kočky. Skvěle poslouží také jako ochrana před škůdci – kuna, vydra, volavka. Tímto setem elektrického ohradníku vymezíte bezpečný prostor pro zvířata, nebo jim zamezíte přístupu do vybraných nežádoucích míst.
Kombinovaný ohradník s výkonem 1 J
Napájení elektrické ohrady zajišťuje generátor fencee power DUO PD10 s výkonem 1 J. Kombinovaný zdroj je možné napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z klasické autobaterie 12 V. Tu můžete využít také jako záložní zdroj při výpadku elektřiny.
- LED kontrolky a bargraf zobrazují provoz zařízení nebo případnou poruchu
- Možnost přepínání mezi plným nebo polovičním výkonem
- Technologie SafeShock pro maximální bezpečnost
- Velmi nízká spotřeba zdroje
Příslušenství pro sestavení malé elektrické ohrady
Součástí sady je kvalitní žluto-oranžové lanko s ø 2 mm v návinu 250 m a nerezovými drátky 3 × 0,16 mm. Plastové, dobře viditelné mobilní sloupky s 9 očky a pevnou kovovou špicí umožní instalaci vodiče do výšky až 86 cm nad zemí. Nechybí ani zemnící tyč. Celý set představuje praktické mobilní řešení s velmi jednoduchou instalací.
Obsah balení:
- Generátor fencee power DUO PD10
- 1× Žluto-oranžové lanko 2 mm, 250 m, nerez 3 × 0,16 mm
- 15× Oranžový sloupek 105 cm (nad zemí 86 cm), 9 oček
- 1× Zemnící tyč 100 cm
Součástí balení generátoru:
- 1× Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- 1× Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- 1× Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- 1× Kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- 1× Výstražná tabulka
- 1× Návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.26 kg |
| EAN: | 8595221017965 |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 3 W |
| Výstupní energie: | 1 J |
| Výstupní napětí: | 9000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 100 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 5000 V |
| Teoretická max. CEE: | 35 km |
| Nízký porost: | 8 km |
| Střední porost: | 2 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 1 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Typ vodiče: | Lanko |
| Špice: | Jednoduchá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
