Regulátor 10 A pro solární panely s výkonem 40, 100 a 200 W
Regulátor 10 A pro solární panely s výkonem 40, 100 a 200 W. Vodotěsný a vhodný pro širokou škálu solárních systémů. Vysoká účinnost konverze nabití až 97,5 %. Sledování provozního stavu a parametrů.
Disponuje ochranou IP67 a odolným hliníkovým pouzdrem. Je vhodný pro gelové a kapalinové AGM baterie o kapacitě 44 – 95 Ah.




Regulátor 10 A pro solární panel s výkonem 40, 100 a 200 W. Vhodný pro nabíjení baterií 44 - 95 Ah.
Vlastnosti a funkce regulátoru 10 A:
- Inovativní technologie Maximum Power Point Tracking (MPPT), účinnost sledování > 99,9 %.
- Vysoká účinnost konverze nabití až 97,5 %.
- Sledování provozního stavu a parametrů.
- Vhodné pro gelové, kapalinové a AGM baterie.
- Vodotěsné provedení IP67, silné a odolné hliníkové pouzdro.
- Plně automatická funkce elektronické ochrany.
Parametry baterie:
- Maximální nabíjecí proud: 10 A
- Systémové napětí: 12 V
- Maximální příkon: 130 W
- Maximální napětí na bat. terminálu: 25 V
- Typ baterie: Kapalinová, Gel, AGM
- Doporučená kapacita baterie: 44 Ah pro panel 40 W a 100W, a 95 Ah pro panel 200 W.
Technická data regulátoru 10 A:
| Rozměry | 85,8 × 81 × 23,1 mm |
| Hmotnost | 296 g |
| Teplota okolí | -35°C ~ +60℃ |
| Okolní vlhkost | 0 ~ 100%RH |
| Stupeň ochrany | IP67 |
Obsah balení:
- Kabely pro připojení solárního panelu: 10 cm
- Kabely pro připojení baterie: 200 cm
- Stahovací pásky 4 ks
- Suchý zip 1 ks
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární panely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595221015985 |
| Systémové napětí: | 12 V |
| Max. vstupní výkon: | 130 W |
| Max. nabíjecí proud: | 10 A |
| Max. napětí na panelu: | 45 V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
