Reflexní páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, bílo-modrá, délka 200 m
Reflexní páska pro elektrický ohradník s UV ochranou pro vymezení prostoru elektrické ohrady pro koně i jiná zvířata. Pevný nerezový vodič 4 × 0,20 mm. Pro kratší a středně dlouhé ohrady. Modré lemování. Odpor 5,7 Ω/m. Použití kolem silnic a komunikací.




Reflexní páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, bílo-modrá, délka 200 m
Mimořádně viditelná reflexní ohradníková páska pro univerzální použití u elektrických ohradníků kolem silnic. Reflexní bílo-modrá ohradníková páska s šířkou 20mm: speciální páska fencee s integrovaným reflexním pruhem, který odráží světlo reflexní páska se skvělou viditelností vhodná pro použití kolem silnic a cest nehrozí pořezání v případě splašení - bezpečné pro zvířata i lidi kvalitní nerezový vodič 4 × 0,20 mm doporučujeme pro koně spolehlivost - odolnost nízký odpor 5,7 Ω/m délka 200 m Kompletní sady elektrického ohradníku se vším potřebným k sestavení ohradníku pro koně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 8595221023409 |
| Barva: | Bílo-modrá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 20 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 5,7 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 100 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
