Profi sada elektrický ohradník ochrana proti divočákům a lesní zvěři - síťový zdroj - modré vodiče
Cenově zvýhodněná sada pro elektrický ohradník proti divokým prasatům a divoké zvěři. Pro ochranu plodin, úrody, pole a pozemků. Výkonný 5 J síťový zdroj, 20 ks plastových sloupků 105 cm a 4 ks kovových U-sloupků s délkou 120 cm do rohů elektrické ohrady.
Izolátory, modrá páska 250 m, modré lanko 400 m a spousta dalšího příslušenství pro efektivní zabezpečení.




Profi sada elektrický ohradník ochrana proti divočákům a lesní zvěři - síťový zdroj - modré vodiče
Kompletní cenově zvýhodněná sada elektrické ohrady vhodná na ochranu pozemku, pole, vinohradu, ovocného sadu, vinné révy a plodin před divočáky a lesní zvěří. Účinně zamezí rozrytí pole nebo zničení pšenice od divokých prasat.
Výkonný síťový zdroj 5 J pro elektrický ohradník
Základem kompletní sady je síťový elektrický ohradník fencee power P50 s výkonem 5 J. Stálé napájení ze sítě 230 V zaručuje nepřetržitý výkon bez nutnosti výměny baterií, což z něj činí ideální volbu pro dlouhodobé použití.
- Kontrolní diody na čele generátoru jsou vidět i na přímém slunci
- LED diody barevně signalizují provoz zdroje
- Vysoká spolehlivost i při náročnějším zatížení ohrady
Spousta příslušenství k sestavení elektrické ohrady proti divočákům
Kompletní sada obsahuje vše potřebné k sestavení funkční ohrady. Zemnící tyče, bleskojistka, vysokonapěťový kabel, spojky, izolátory a různé typy sloupků jsou pečlivě vybrány pro maximální stabilitu a vodivost systému.
Obsah balení:
- Síťový zdroj pro elektrický ohradník fencee power P50
- 2× Zemnící tyč pro elektrický ohradník, profil – 100 cm
- 1× Vysokonapěťový kabel 1,6 mm – 10 m
- 1× Plochá bleskojistka kovová pro ochranu zdroje
- 20× Plastový sloupek pro elektrický ohradník, 105 cm, 8 oček, černý
- 4× Univerzální kovový U-sloupek, pozink, 120 cm (do rohů)
- 1× Izolátor kruhový závit M6 (balení 25 ks)
- 1× Izolátor plochý závit M6 pro pásku a lano (balení 25 ks)
- 1× Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, modrá, délka 250 m
- 1× Lanko pro elektrický ohradník, průměr 3 mm, modré, délka 400 m
- 1× Spojka lanka a lana (balení 5 ks)
- 1× Spojka vodivé elektrické pásky do 20 mm (balení 5 ks)
- 1× Kabel spojovací pro elektrický ohradník – 60 cm
- 1× Zkoušečka pro elektrické ohradníky diodová 12 kV
- 2× Výstražná tabulka pro elektrické ohradníky
Součástí balení generátoru:
- Generátor s napájecím kabelem 100 cm
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Výstražná tabulka fencee
- Návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 29.5 kg |
| EAN: | 8595221022907 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 W |
| Výstupní energie: | 5 J |
| Výstupní napětí: | 11800 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6800 V |
| Teoretická max. CEE: | 160 km |
| Nízký porost: | 47 km |
| Střední porost: | 18 km |
| Vysoký porost: | 5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 6 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| Typ vodiče: | Lanko |
Elektrické ohradníky - fencee mini M
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
