Profi sada chytrý elektrický ohradník pro koně 120 ks kovových T-sloupků 182 cm, RF zdroj 2 J
Cenově zvýhodněná sada s chytrým RF generátorem s výkonem 2 J včetně dálkového ovladače. Obsahuje 120 ks kvalitních ohradníkových T-sloupků 182 cm, speciální rohovou sadu pro T-sloupky a spoustu dalšího praktického příslušenství pro sestavení velké elektrické ohrady. Vytvořeno přímo pro potřeby chovu a pastvy koní, hříbat a poníků.




Profi sada chytrý elektrický ohradník pro koně 120 ks kovových T-sloupků 182 cm, RF zdroj 2 J
Profesionální kompletní sada chytrého elektrického ohradníku vhodná pro chov koní, poníků nebo oslů.
Chytrý RF zdroj s kombinovaným napájením 12/230 V
Chytrý RF generátor fencee power DUO RF PDX20 s výkonem 2 J je vhodný pro elektrické ohrady do 8 km. LED diody a Bargraf barevně signalizují provoz ohradníku. Moderní mikroprocesor Smart Control zajišťuje maximálně efektivní výkon s nízkou spotřebou.
Ovládání elektrického ohradníku dálkovým RF ovladačem
Součástí sady je dálkový ovladač, kterým pohodlně a bezpečně zapnete nebo vypnete napájení ohradníku na dálku.
- Dosah 10 km (s externí anténou až 30 km)
- Podsvícený displej se všemi důležitými informacemi
- Přehled o napětí a výkonu ohradníku přímo v ovladači
- Varovná upozornění při poklesu napětí pod 12 V
Celkem 120 ks ohradníkových T-sloupků 182 cm
Robustní a velmi pevné kovové T-sloupky jsou vhodné pro dlouhodobé použití. Disponují rychloupínacím systémem pro izolátory a povrchovým ošetřením proti povětrnostním vlivům. Hloubka ukotvení cca 40 cm zajišťuje vynikající stabilitu.
Speciální rohová sada pro T-sloupky
Kompletní rohová sada ke stabilizaci rohů elektrické ohrady. Robustní žárově zinkované provedení vydrží velmi vysoké zatížení díky diagonálnímu propojení T-sloupků.
Obsah balení:
- Generátor pro elektrický ohradník fencee power DUO RF PDX20
- 2× Zemnící tyč profil – 100 cm
- 1× Vysokonapěťový kabel 1,6 mm – 10 m
- 120× Kovový ohradníkový T-sloupek 182 cm
- 12× Krytka s izolátorem pro lanko/pásku (balení 10 ks)
- 22× Izolátor na T-sloupky pro pásky do 40 mm (balení 10 ks)
- 2× Bránový izolátor vchodový, 3 oka (balení 2 ks)
- 6× Páska pro elektrický ohradník 40 mm, bílo-modrá, 200 m
- 3× Spojka pásky do 40 mm (balení 5 ks)
- 4× Kabel červený spojovací – 60 cm
- 3× Ohradníková rukojeť brány se spojkou na pásku 40 mm
- 1× Izolátor napínací rohový pro pásku 40 mm (balení 10 ks)
- 10× Objímka pro T-sloupky na izolátory M6 (balení 2 ks)
- 1× Zkoušečka diodová 12 kV se zemněním
- 1× Bleskojistka kovová plochá
- 4× Rohová sada pro T-sloupky
- 4× Výstražná tabulka
Součástí balení generátoru:
- Generátor fencee a dálkový ovladač (+ baterie CR2)
- Napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
- Zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- Připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- Kabel bateriový fencee DUO 1,7 m
- Základní anténa a návod k obsluze
Sestavte si ideální ohradník na míru
Náš konfigurátor vám během 6 otázek spočítá kompletní seznam materiálu pro váš konkrétní případ — počet sloupků, izolátorů, metrů lanka i správný zdroj.
Bonus: Pokud nám návrh nezávazně pošlete, odborně ho zdarma zkontrolujeme a doporučíme případná vylepšení. Chráníte stádo před vlky? Poradíme i s žádostí o dotaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 430.2 kg |
| EAN: | 8595221022914 |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Výstupní napětí: | 12000 V |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 160 mA |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6000 V |
| Baterie ovladače: | 1 × CR2 |
| Vysílací frekvence: | 869,525 MHz |
| Vysílací výkon: | +22 dBm |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 15 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
