Premium sada solární ohradník - Kompletní přenosná schránka + 2J zdroj, panel 40 W
Sada solárně napájeného ohradníku s kombinovaným zdrojem 230/12 V o výkonu 2 J. Obsahuje kompletní přenosnou schránku na zdroj ohrady/baterii s regulátorem 10 A pro solární panel 40 W.
Sada je vybavena montážní konzolí pro instalaci panelu přímo na schránku, což umožňuje snadnou přepravu a rychlou instalaci celého systému v terénu.




Premium sada solární ohradník - Kompletní přenosná schránka + 2J zdroj, panel 40 W
Ideální řešení pro provoz ohradníku na místech bez elektřiny během sezóny. Tato sada se solárním napájením je vhodná pro elektrické ohrady s délkou instalace do 15 km.
Přenosná schránka pro ohradníkový zdroj
Kovová přenosná schránka z pozinkovaného ocelového plechu ochrání zdroj elektrického ohradníku s akumulátorem před deštěm, povětrnostními vlivy a krádeží.
- Praktická DIN lišta 200 mm pro snadné upevnění generátoru fencee.
- Box disponuje uzamykatelnými posuvnými dvířky (zámek není součástí) a praktickým madlem na přenášení.
- Vhodné pro transport a chráněné umístění zdroje spolu s baterií.
- Vnější rozměr schránky: 37,5 × 35 × 37,5 cm (Š×H×V).
Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20
Zdroj elektrické ohrady 12/230 V s výkonem 2 J. Ohradník lze díky solárnímu nabíjení baterie použít prakticky kdekoliv.
- BrightLight LED dioda na přední straně zařízení signalizuje provoz zdroje.
- Disponuje technologií SafeShock, možností přepnutí výkonu na 50 % a ON/OFF tlačítkem pro bezpečné ovládání.
Solární systém 40 W
Součástí sady je solární panel o výkonu 40 W a regulátor 10 A pro efektivní správu dobíjení.
- Montáž: Sada obsahuje konzoli (5 dílců) pro upevnění panelu přímo na přenosnou schránku.
- Upozornění: Umístění solárního panelu musí být směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Zdroj nelze napájet pouze panelem, vždy musí být současně zapojen akumulátor a regulátor.
Obsah balení:
- Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20
- Přenosná schránka s DIN lištou a regulátorem 10 A
- Solární panel o výkonu 40 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu na přenosnou schránku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 8595221018214 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 140 mA |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Vstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 12000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6000 V |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 15 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
