Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 8J LTE chytrý zdroj, panel 200 W
Kompletní sada solárně napájeného ohradníku s chytrým LTE zdrojem 230/12 V o výkonu 8 J. Obsahuje kompletní bezpečnostní schránku na zdroj ohrady a baterii + regulátor pro solární panel 200 W.
Sada disponuje montážní konzolí pro instalaci panelu na schránku, kterou lze elektrifikovat. K otevírání slouží 2 ks izolovaných klíčů. Součástí bezpečnostní schránky je bezpečnostní trn.




Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 8J LTE chytrý zdroj, panel 200 W
Sada ohradníku se solárním napájením vhodná pro elektrické ohrady do 80 km. Bezpečnostní schránka na zdroj a baterii, montážní trn a regulátor jsou součástí balení.
Bezpečnostní schránka pro zdroj a baterii
Elektrifikovatelná kovová akumulátorová schránka s robustním montážním trnem. Schránku lze napojit na zdroj ohradníku, poté je pod napětím – ochrana proti krádeži.
- Součástí jsou 2 × izolovaný klíč k bezpečnému otevření schránky.
- Včetně kompletní elektroinstalace a uzemnění.
- Disponuje DIN lištou fencee pro jednoduché a rychlé uchycení generátoru.
- Robustní schránka z pozinkované oceli s vnitřním připojením uzemnění.
- Veškeré kabely jsou ukryty uvnitř schránky.
- Vnější rozměr schránky: 37 × 37 × 34,5 cm (Š×H×V).
Chytrý LTE zdroj ohradníku 8 J s kombinovaným napájením 12/230 V
Výkonný chytrý generátor fencee energy DUO Cellular EDC80 s výkonem 8 J. LED diody a Bargraf barevně signalizují provoz ohradníku.
- Mobilní aplikace: Přehled o napětí a výkonu ohradníku přímo v mobilním telefonu.
- Varovná upozornění: Okamžité informace o problémech na ohradě.
- Moderní mikroprocesor zajišťuje optimální výkon generátoru v závislosti na stavu ohrady.
Solární panel 200 W a regulátor
Solární panel pro spolehlivé dobíjení 12V baterie. Regulátor 10 A zajišťuje bezpečný přenos energie.
- Montážní konzole: Pro upevnění solárního panelu 200 W na bezpečnostní schránku. Skládá se z 6 dílců a spojovacího materiálu.
- Upozornění: Umístění panelu musí být směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Zdroj nelze napájet pouze panelem, vždy musí být současně zapojen akumulátor a regulátor.
Obsah balení:
- Chytrý LTE generátor fencee energy DUO Cellular EDC80
- Bezpečnostní schránka s DIN lištou a regulátorem
- Solární panel s výkonem 200 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu 200 W na bezpečnostní schránku
Získejte maximální přehled s aplikací fencee Cloud.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 31.71 kg |
| EAN: | 8595221022990 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 6 - 11 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 415 - 750 mA |
| Výstupní energie: | 8 J |
| Vstupní energie: | 11 J |
| Výstupní napětí: | 10500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7500 V |
| Bluetooth: | 4.1 |
| Teoretická max. CEE: | 230 km |
| Nízký porost: | 80 km |
| Střední porost: | 17 km |
| Vysoký porost: | 8 km |
| LTE: | Cat M1 + NB1 |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 4x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 22x |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
