Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 5J LTE chytrý zdroj, panel 100 W
Sada solárně napájeného ohradníku s kombinovaným LTE zdrojem 230/12 V o výkonu 5 J. Obsahuje kompletní bezpečnostní schránku na zdroj ohrady a baterii s regulátorem 10 A pro solární panel 100 W.
Schránku lze elektrifikovat proti krádeži a k otevírání slouží 2 ks izolovaných klíčů. Součástí je bezpečnostní trn a montážní konzole. Systém umožňuje ovládání mobilním telefonem a provoz je naprosto bez poplatků.




Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 5J LTE chytrý zdroj, panel 100 W
Praktické řešení pro provoz ohradníku na místech bez elektřiny během sezóny. Tato solární sada je vhodná pro elektrické ohrady s délkou instalace do 45 km.
Chytrý LTE elektrický ohradník s technologií e-SIM
Celulární LTE generátor fencee power DUO Cellular PDC50 s výkonem 5 J disponuje přímým připojením do internetu a Cloudu.
- Konektivita: Ovládání aplikací fencee Cloud prostřednictvím e-SIM a mobilní datové sítě GSM (kombinace NB-IoT a Cat-M1).
- GPS poloha: Zdroj umožňuje sledování polohy ohradníku.
- Bez poplatků: Provoz a připojení zdroje je zcela zdarma, bez nutnosti platit datové tarify.
Bezpečnostní schránka s ochranou proti krádeži
Elektrifikovatelná kovová schránka z pozinkované oceli s robustním montážním trnem pro stabilní ukotvení.
- Zabezpečení: Schránku lze napojit na zdroj tak, aby byla pod napětím. K bezpečnému otevření slouží 2 × izolovaný klíč.
- Instalace: Veškeré kabely jsou ukryty uvnitř. Disponuje DIN lištou pro rychlé uchycení generátoru a kompletní elektroinstalací.
- Rozměry: Vnější rozměr schránky je 37 × 37 × 34,5 cm (Š×H×V).
Solární systém 100 W
Výkonný panel 100 W se 10A regulátorem zajišťuje soběstačné dobíjení 12V akumulátoru.
- Montážní konzole: Skládá se ze 4 dílců pro upevnění panelu přímo na bezpečnostní schránku.
- Upozornění: Panel musí být směrován k jihu a kolmo ke slunci. Zdroj nelze napájet pouze panelem, vždy musí být zapojen akumulátor a regulátor.
Obsah balení:
- Bezpečnostní schránka s DIN lištou, montážním trnem a regulátorem 10 A
- LTE generátor fencee power DUO Cellular PDC50
- Solární panel s výkonem 100 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu na schránku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.98 kg |
| EAN: | 8595221023973 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 100 - 480 mA |
| Výstupní energie: | 5 J |
| Vstupní energie: | 7,5 J |
| Výstupní napětí: | 11000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7000 V |
| Teoretická max. CEE: | 140 km |
| Nízký porost: | 45 km |
| Střední porost: | 13 km |
| Vysoký porost: | 7 km |
| LTE: | Cat M1 + NB1 |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 14 × |
| Průměr: | 210 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
