Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 2J zdroj, panel 40 W
Sada solárně napájeného ohradníku s kombinovaným zdrojem 230/12 V o výkonu 2 J. Obsahuje kompletní bezpečnostní schránku na zdroj ohrady a baterii s regulátorem 10 A pro solární panel 40 W.
Montážní konzole pro instalaci panelu na schránku, kterou lze elektrifikovat. K otevírání slouží 2 ks izolovaných klíčů. Součástí je bezpečnostní trn.




Premium sada solární ohradník - Kompletní bezpečnostní schránka + 2J zdroj, panel 40 W
Praktické řešení pro provoz ohradníku na místech bez elektřiny během sezóny. Sada ohradníku se solárním napájením vhodná pro elektrické ohrady do 15 km.
Bezpečnostní schránka pro zdroj a baterii
Elektrifikovatelná kovová akumulátorová schránka s robustním montážním trnem. Schránku lze napojit na zdroj ohradníku, poté je pod napětím – ochrana proti krádeži.
- Součástí jsou 2 × izolovaný klíč k bezpečnému otevření schránky.
- Včetně kompletní elektroinstalace a uzemnění uvnitř schránky.
- Disponuje DIN lištou fencee pro jednoduché a rychlé uchycení generátoru.
- Robustní schránka z pozinkované oceli se stabilním montážním trnem.
- Vnější rozměr schránky: 37 × 37 × 34,5 cm (Š×H×V).
Zdroj ohradníku 2 J s kombinovaným napájením
Zdroj elektrické ohrady 12/230 V s výkonem 2 J. Ohradník lze použít kdekoliv díky solárnímu nabíjení baterie. BrightLight LED dioda na přední straně zařízení signalizuje provoz zdroje.
- Možnost přepnutí výkonu na 50 %, technologie SafeShock.
- ON/OFF tlačítko pro bezpečné ovládání generátoru.
- Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20.
Solární panel s výkonem 40 W
Solární panel pro elektrický ohradník s výkonem 40 W pro spolehlivé dobíjení 12V baterie.
- Regulátor 10 A: Součástí bezpečnostní schránky.
- Montážní konzole: Pro upevnění panelu na schránku (skládá se ze 2 dílců a spojovacího materiálu).
- Důležité: Umístění solárního panelu musí být směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Zdroj nelze napájet pouze solárním panelem, vždy musí být zapojena baterie 12 V.
Obsah balení:
- Bezpečnostní schránka s DIN lištou, montážním trnem a regulátorem 10 A
- Kombinovaný generátor fencee power DUO PD20
- Solární panel s výkonem 40 W
- Montážní konzole pro uchycení solárního panelu 40 W na bezpečnostní schránku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety elektrických ohradníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.68 kg |
| EAN: | 8595221018269 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 40 - 140 mA |
| Výstupní energie: | 2 J |
| Vstupní energie: | 3 J |
| Výstupní napětí: | 12000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 6000 V |
| Teoretická max. CEE: | 60 km |
| Nízký porost: | 15 km |
| Střední porost: | 3 km |
| Vysoký porost: | 1,5 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 2 × |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 5 × |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
