Páska PVC pro elektrický ohradník, šířka 12 mm, bílo-modrá, 200 m, 0,017 Ω/m
Kvalitní supervodivá PVC páska 12 mm na elektrický ohradník. Obsahuje silné vysoce vodivé hliníkové vodiče 5 × 0,40 mm. Velmi nízký odpor pouze 0,017 Ω/m. Délka návinu 200 m. Výborná viditelnost pásky pro koně. Vysoká ochrana proti UV záření.




Páska PVC pro elektrický ohradník, šířka 12 mm, bílo-modrá, 200 m, 0,017 Ω/m
Kvalitní a velmi odolná elektrická PVC páska vyrobená ze skelných vláken s PVC povlakem a prošitými okraji. Vodivá PVC páska 12 mm pro elektrický ohradník: vhodná jak pro trvalé oplocení, tak pro rotační pastvu a dočasné elektrické ohrady páska je na okrajích sešita tzv. zámkovým švem - dlouhá životnost páska vhodná pro elektrické ohradníky pro koně výborná viditelnost vodiče i z větší vzdálenosti vysoce vodivé hliníkové vodiče 5 × 0,40 mm skvělá vodivost - odpor pouze 0,017 Ω/m tkané skelným vláknem potaženým PVC mimořádná UV odolnost délka návinu 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 8595221020552 |
| Barva: | Bílo-modrá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 12 mm |
| Vodič: | hliník 5 × 0,40 mm |
| Měrný odpor: | 0,017 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 100 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
