Páska pro elektrický ohradník s šířkou 12,5 mm, neon žluto-zelená, 200 m
Kvalitní lehká páska s šířkou 12,5 mm vhodná pro elektrický ohradník pro koně i jiná zvířata. Bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání. Výborně viditelná kombinace neonově žluto-zelené barvy. Délka navinu 200 m. Pevné nerezovové vodiče 3 × 0,20 mm.




Páska pro elektrický ohradník s šířkou 12,5 mm, neon žluto-zelená, 200 m
Lehká kvalitní vodivá páska pro elektrický ohradník. Zajistí dlouhodobé kvalitní elektrické ohrazení pro koně. Neonová páska pro elektrický ohradník s šířkou 12,5 mm zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům skvělá viditelnost díky neonové žluto-zelené barvě páska vhodná pro elektrické ohradníky pro koně nerezovové vodiče 3 × 0,20 mm odpor pouze 7,6 Ω/m délka návinu 200 m {INFOBOX:Ohradníková páska je vhodná především na pastvu koní a hříbat. Při splašení nebo při zamotání koně do pásky by měla dříve prasknout než zvíře pořezat.}
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8595221023362 |
| Barva: | Žluto-zelená |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Vodič: | nerez 3 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 7,6 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 80 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
