Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, zeleno-bílá, délka 200 m
Páska pro elektrický ohradník s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností. UV ochrana. Díky čtyřem velmi silným UltraCon vodičům 9 × 0,25 mm je páska velmi robustní a odolná. UV ochrana. Zajištění špičkové vodivosti - velmi nízký odpor 0,1 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, zeleno-bílá, délka 200 m
Kvalitní supervodivá páska pro běžné, ale i náročné instalace. Vysoká pevnost zelených zesílených okrajů, odolnost proti roztržení a UV ochrana zajišťují pásce dlouhou životnost. Inovativní super vodivý UltraCon vodič Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Zeleno-bílá ohradníková páska s šířkou 40 mm: páska obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 9 × 0,25 mm vodivými drátky zajištění špičkové vodivosti - nízký odpor pouhých 0,1 Ω/m špičková kvalita - vysoká vodivost, trvanlivost páska 40 mm je vhodná především pro koně bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání vhodná i pro dlouhé ohrady délka 200 m Kompletní sady elektrického ohradníku pro koně se vším potřebným k sestavení ohradníku pro koně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.95 kg |
| EAN: | 8595221023386 |
| Barva: | Zeleno-bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 40 mm |
| Vodič: | UltraCon 9 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,1 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
