Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílo-modrá, délka 200 m
Široká ohradníková páska s UV ochranou pro vymezení elektrické ohrady pro koně i dalších zvířat. 4 × 0,20 mm pevná nerez a 2 × 0,25 mm měď pro zajištění skvělé vodivosti. Skvělý poměr ceny a kvality. Pro běžné i delší instalace. Odpor pouze 0,18 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílo-modrá, délka 200 m
Vodivá ohradníková páska s UV ochranou. Šířka 40 mm, vhodná na ohradu s koňmi. Pro dlouhodobé kvalitní ohrazení. Zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům. Rychlá a jednoduchá montáž. Pásku lze snadno smotat a uskladnit. Univerzální použití pro běžné i delší ohrady. Vhodné k ohradník pro koně. Bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání. Kompletní sady elektrického ohradníku pro koně se vším potřebným k sestavení ohradníku pro koně. Vlastnosti ohradníkové pásky: 4 × 0,20 mm kvalitní nerezový vodič 2 × 0,25 mm supervodivý měděný vodič odpor pouze 0,18 Ω/m spolehlivost - odolnost délka 200 m Pro instalaci pásky na kůly použijte ploché izolátory z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.545 kg |
| EAN: | 8595221016937 |
| Barva: | Bílo-modrá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 40 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,20 mm, měď 2 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,18 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
