Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílo-červená, 200 m, 0,2 Ω/m
Široká barevná ohradníková páska pro vymezení elektrické ohrady pro koně i dalších zvířat. Vodiče 5 × 0,16 mm pevná nerez a 2 × 0,20 mm měď pro zajištění skvělé vodivosti. Skvělý poměr ceny a kvality. Pro běžné i delší instalace. Odpor pouze 0,2 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílo-červená, 200 m, 0,2 Ω/m
Vodivá ohradníková páska s UV ochranou a šířkou 40 mm. Zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům. Rychlá a jednoduchá montáž. Pro dlouhodobé kvalitní ohrazení. Ohradníková páska bílo-červená 40 mm: páska s univerzálním použití pro běžné i delší ohrady bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání nerezový vodič 5 × 0,16 mm měděný vodič 2 × 0,20 mm odpor pouze 0,27 Ω/m spolehlivost - odolnost délka 200 m Vhodné k ohradník pro koně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 8595221023355 |
| Barva: | Bílo-červená |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 40 mm |
| Vodič: | nerez 5 × 0,16 mm, měď 2 × 0,20 mm |
| Měrný odpor: | 0,27 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 150 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
