Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílá, délka 200 m
Odolná bílá ohradníková páska v šíři 40 mm vhodná pro vysoké tahové síly – pevnost 160 kg, je určená pro ohrazení běžných i delších ohrad. Nerezový vodič 8 × 0,15 mm s odporem 5,60 Ω/m a UV ochranou. Délka 200 m. Snadná montáž.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 40 mm, bílá, délka 200 m
Ohradníková bílá páska v šířce 40 mm vhodná především pro elektrické ohradníky pro koně. Kvalitní vodivá páska s UV ochranou a odolností vůči povětrnostním podmínkám je vhodná pro dlouhodobé ohrazení. Vlastnosti bílé ohradníkové pásky 40 mm: vodič v podobě pásky je ideální pro ohradníky s koňmi, poníky, oslíky pro vysoké tahové síly pevnost 160 kg kvalitní nerezový vodič 8 × 0,15 mm odpor 5,60 Ω/m délka 200 m šíře 40 mm K instalaci využijte izolátory pro pásky do 40 mm z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8595221020354 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 40 mm |
| Vodič: | nerez 8 × 0,15 mm |
| Měrný odpor: | 5,60 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 160 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
