Páska pro elektrický ohradník, šířka 30 mm, růžovo-bílá, délka 200 m
Unikátní vodivá páska pro elektrický ohradník s netradiční šířkou 30 mm a aktraktivním barevným provedením. Elektrická páska s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností. Díky velmi silným UltraCon vodičům 8 × 0,25 mm je páska velmi robustní a odolná. Zajištění špičkové vodivosti - velmi nízký odpor 0,12 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 30 mm, růžovo-bílá, délka 200 m
Pevná atraktivní supervodivá ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Ohradníková páska s netradiční šířkou 30 mm Jedinečná páska s unikátní šířkou 3 cm a velmi atraktivní barvou, kterou ocení všechny koňařky a chovatelky koní. Inovativní UltraCon vodič s vyjímečnou vodivostí Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Vysoká vodivost a spolehlivost elektrického ohradníku Toto vodičové lanko obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 8 × 0,25 mm vodivými drátky, které zajišťují špičkovou vodivost a nízký odpor pouhých 0,12 Ω/m. Tento parametr je klíčový pro udržení stálého elektrického impulzu na dlouhé vzdálenosti, což zaručuje spolehlivý výkon vašeho elektrického ohradníku. Ohradníková páska s nízkým odporem 0,12 Ω/m bezpečné pro chovaná zvířata, zejména pro ohrazení koní - nehrozí pořezání zvířat páska obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 8 × 0,25 mm vodivými drátky díky nízkému odporu lze použít i pro delší ohrady spolehlivost - odolnost - vysoká vodivost zajištění špičkové vodivosti unikátní šířka 30 mm délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8595221023423 |
| Barva: | Růžovo-bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 30 mm |
| Vodič: | UltraCon 8 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,12 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 185 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
