Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, zelená, délka 200 m
Odolná ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení koní a dalších zvířat. 4 × 0,20 mm pevný nerezový vodič a 1 × 0,25 mm měď pro lepší vodivost. Nejlepší poměr ceny a kvality. Pro běžné i delší instalace. Odpor pouze 0,45 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, zelená, délka 200 m
Pevná ohradníková páska s UV ochranou. Zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům. Rychlá a jednoduchá montáž. Pásku lze snadno smotat. Univerzální použití pro běžné i delší ohrady. Vhodné k ohradník pro koně. Bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání. Kompletní sady elektrického ohradníku pro koně. Zelená ohradníková vodivá páska s šířkou 20 mm: 4 × 0,20 mm kvalitní nerezový vodič 1 × 0,25 mm supervodivý měďěný vodič odpor pouze 0,45 Ω/m spolehlivost - odolnost délka 200 m Pro instalaci pásky na kůly použijte ploché izolátory z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595221016913 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 20 mm |
| Vodič: | nerez 5 × 0,16 mm, měď 1 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,45 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 90 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
