Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, hnědo-červená, délka 200 m
Páska pro elektrický ohradník s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností. UV ochrana. Díky pěti velmi silným UltraCon vodičům 5 × 0,25 mm je páska velmi robustní a odolná. Zajištění špičkové vodivosti - velmi nízký odpor 0,19 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, hnědo-červená, délka 200 m
Pevná a vysoce vodivá ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Inovativní super vodivý UltraCon vodič Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Vysoká vodivost a spolehlivost elektrického ohradníku Toto vodičové lanko obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 5 × 0,25 mm vodivými drátky, které zajišťují špičkovou vodivost a nízký odpor pouhých 0,19 Ω/m. Tento parametr je klíčový pro udržení stálého elektrického impulzu na dlouhé vzdálenosti, což zaručuje spolehlivý výkon vašeho elektrického ohradníku. Ohradníková páska s nízkým odporem 0,19 Ω/m bezpečné pro chovaná zvířata, zejména pro ohrazení koní - nehrozí pořezání zvířat páska obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 5 × 0,25 mm vodivými drátky díky nízkému odporu lze použít i pro delší ohrady spolehlivost - odolnost - vysoká vodivost zajištění špičkové vodivosti šířka pásky 20 mm délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8595221023331 |
| Barva: | Hnědo-červená |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 20 mm |
| Vodič: | UltraCon 5 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,19 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 100 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
