Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, bílá, 200 m, 0,19 Ω/m
Velmi kvalitní bílá vodivá páska s šířkou 20 mm vhodná pro elektrický ohradník pro koně i jiná zvířata. Velmi malý odpor 0,19 Ω/m lze použit pro dlouhé elektrické ohrady. Vysoká UV odolnost. Délka návinu 200 m. Nehrozí pořezání - bezpečné pro zvířata.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 20 mm, bílá, 200 m, 0,19 Ω/m
Vysoce kvalitní vodivá páska pro elektrický ohradník s velmi nizkým odporem 0,19 Ω/m. Bílá vodivá páska s malým odporem 0,19 Ω/m: 4 × 0,16 mm nerezový vodič a 2 × 0,25 mm vysoce vodivý měďěný vodič univerzální použití pro běžné i delší elektrické ohrady páska vhodná pro elektrické ohradníky pro koně bezpečné pro zvířata - nehrozí pořezání odpor pouze 0,19 Ω/m délka návinu 200 m vysoká kvalita {INFOBOX:Ohradníková páska je vhodná především na pastvu koní. Při splašení nebo při zamotání koně do pásky by měla dříve prasknout než zvíře pořezat.}
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595221020477 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 20 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,16 + měď 2 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,19 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 120 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
