Páska pro elektrický ohradník, šířka 10 mm, modrá, délka 200 m
Kvalitní páska pro elektrický ohradník s vodičem UltraCon s vysokou vodivostí a pevností. UV ochrana. Díky velmi silným UltraCon vodičům 4 × 0,25 mm je páska velmi pevná a vydrží. Šířka 10 cm. Zajištění špičkové vodivosti - velmi nízký odpor 0,24 Ω/m.




Páska pro elektrický ohradník, šířka 10 mm, modrá, délka 200 m
Lehká kvalitní páska vhodná pro univerzální použití pro elektrický ohradník. Inovativní super vodivý UltraCon vodič Unikátní antikorozní vodič s vysokou vodivostí a pevností speciálně vyvinutý pro vodiče elektrických ohradníků. Až 5× vyšší vodivost než klasické vodiče SS. Kvalitní ohradníkový vodič s nízkým odporem a dlouhou životností. Vysoká vodivost a spolehlivost elektrického ohradníku Toto vodičové lanko obsahuje UltraCon super vodivý vodič s 4 × 0,25 mm vodivými drátky, které zajišťují špičkovou vodivost a nízký odpor pouhých 0,24 Ω/m. Tento parametr je klíčový pro udržení stálého elektrického impulzu na dlouhé vzdálenosti, což zaručuje spolehlivý výkon vašeho elektrického ohradníku. Lehká modrá ohradníková páska s šířkou 10 cm ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení rychlá a jednoduchá montáž na ohradníkové plastové sloupky univerzální použití pro elektrický ohradník, bezpečné pro koně velmi nízký odpor 0,24 Ω/m délka návinu 200 m šířka 10 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8595221023324 |
| Barva: | Modrá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 10 mm |
| Vodič: | UltraCon 4 × 0,25 mm |
| Měrný odpor: | 0,24 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 71 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
