Páska pro elektrický ohradník, šířka 10 mm, bílá, délka 200 m
Lehká bílá páska pro elektrický ohradník s šířkou 10 cm. Délka návinu 200 m. Čtyři nerezové vodiče uvnitř. Vhodné pro krátké a středně dlouhé ohrady. Odpor 9,8 Ω/m.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Páska pro elektrický ohradník, šířka 10 mm, bílá, délka 200 m
Lehká a levná páska pro elektrický ohradník vhodná pro krátké a středně dlouhé ohrady. Lehká bílá ohradníková páska s šířkou 10 cm: ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení rychlá a jednoduchá montáž na ohradníkové plastové sloupky univerzální použití pro kratší instalace, bezpečné pro koně vhodné pro padoky a mobilní elektrické ohrady délka návinu 200 m odpor 9,8 Ω/m šířka 10 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8595221020453 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 10 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,15 mm |
| Měrný odpor: | 9,8 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 61 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
