Páska na elektrický ohradník s šířkou 20 mm, bílá, délka 200 m
Odolná ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení. Kvalitní 4 × 0,16 mm nerezový vodič. Univerzální použití pro běžné instalace.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Páska na elektrický ohradník s šířkou 20 mm, bílá, délka 200 m
Pevná a odolná ohradníková páska s UV ochranou zajistí dlouhodobé kvalitní ohrazení koní i jiných zvířat. Bílá nerezová ohradníková páska s šířkou 20 mm: zesílené okraje pásky zajistí odolnost proti povětrnostním vlivům bezpečné pro zvířata, koně - nehrozí pořezání univerzální použití pro běžné instalace kvalitní nerezový vodič 4 × 0,16 mm spolehlivost - odolnost odpor 8,6 Ω/m délka 200 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 8595221023287 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200 m |
| Šířka: | 20 mm |
| Vodič: | nerez 4 × 0,16 mm |
| Měrný odpor: | 8,6 Ω/m |
| Mez pevnosti: | 100 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
