Merlot 2024 Family Reserve 750 ml Springer
Merlot 2024 z viniční tratě Čtvrtě je naprosto výjimečné suché víno s intenzivním ovocným projevem zralých švestek. Jedná se o jedno z nejlepších vín aktuální nabídky, které vás zahřeje plným tělem, výraznými tříslovinami a dlouhým závěrem.

Doručíme kamkoliv
Po celé České republice

Lokální produkty
Víme co nabízíme

Námi vyzkoušené zboží
stojíme si za svou nabídkou

Odborné poradenství
ke každému produktu
Merlot 2024 Family Reserve 750 ml Springer
Ročník 2024 považujeme za naprosto výjimečný a tento Merlot to jasně dokazuje.
V těchto zimních dnech Vás zahřeje svým intenzivním ovocným projevem zralých švestek, plným tělem a výraznými tříslovinami, které Vám v puse zůstanou ještě dlouho po dopití. Tento Merlot je zážitek, který si budete chtít dopřávat zas a znovu.
Nutriční hodnoty na 100 ml:
| Energetická hodnota | 343 kJ / 82 kcal |
| Sacharidy | 0.8 g |
| - z toho cukry | 0.0 g |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Složení: Hrozny, oxid siřičitý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| Zařazení: | Moravské zemské víno, suché |
| Ročník: | 2024 |
| Podoblast: | Velkopavlovická |
| Obec: | Bořetice |
| Viniční trať: | Čtvrtě |
| Obsah alkoholu: | 14 % obj. |
| Objem: | 750 ml |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
