LTE zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO Cellular PDC50
Chytrý elektrický ohradník s výkonem 5 J umožňující přímé připojení do Cloudu pomocí moderních technologií, integrovaného modemu a GSM modulu.
- Spojení vysokorychlostní sítě Cat-M1 a energeticky efektivní sítě NB-IoT.
- Využijte rychlé LTE připojení, dostávejte upozornění v reálném čase a ovládejte generátor mobilním telefonem.
- Bargraf a LED kontrolky pro okamžitou kontrolu výstupního napětí a baterie.
- Provoz naprosto bez poplatků.




LTE zdroj pro elektrický ohradník fencee power DUO Cellular PDC50
LTE zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 5 J umožňuje přímé ovládání mobilním telefonem a propojení s cloudem. Tento univerzální chytrý generátor je vhodný pro většinu zvířat, od poníků, hříbat a koní až po skot, krávy a telata.
Ochrana proti zvěři a flexibilní využití
Elektrický ohradník je skvělou pomůckou pro hlídání pozemků a ochranu před škůdci, jako jsou srnky, daňci, jeleni, divoká prasata a ostatní lesní zvěř. Zdroj je vhodný také pro chov ovcí nebo koz, a to v pevných ohradách i v elektrických sítích.
Chytrý LTE ohradník s technologií e-SIM a NB-IoT
Cellulární LTE generátor s přímým připojením do internetu. Ovládání probíhá přes aplikaci fencee Cloud díky technologii e-SIM v nejrozšířenější síti GSM. Kombinace sítí NB-IoT a Cat-M1 spolu s GPS polohou zajišťuje dokonalý přehled, přičemž provoz je zcela bez poplatků.
Dokonalý PŘEHLED díky výstražným notifikacím
Dostávejte upozornění do mobilu v reálném čase při poklesu napětí nebo slabé baterii. Sledujte stav ohradníku 24/7 a nastavte si individuální prahové hodnoty pro alarmy dle vašich potřeb.
Technologie SMART CONTROL a Battery management
Mikroprocesor automaticky přizpůsobuje optimální výkon a při napájení z baterie zajišťuje její maximálně efektivní využívání. Výkon lze regulovat přímo v aplikaci.
Sledujte VÝSTUPNÍ NAPĚTÍ na mobilu i generátoru
Optickou kontrolu umožňuje praktický Bargraf a vícebarevné LED kontrolky. Signalizují úspěšné připojení k internetu, získání GPS polohy i stav zapojené baterie.
Bezúdržbový provoz se solárním panelem
Pro vzdálené pastviny lze LTE generátor doplnit o solární panel s výkonem 100 W, který zajišťuje automatické dobíjení 12V baterie během slunečných dnů.
Obsah balení:
- LTE generátor fencee
- napájecí adaptér 14 V / 2 A
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- bateriový kabel pro připojení k baterii
- výstražná tabulka fencee a návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.176 kg |
| EAN: | 8595221023539 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 9 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 100 - 480 mA |
| Výstupní energie: | 5 J |
| Vstupní energie: | 7,5 J |
| Výstupní napětí: | 11 000 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7 000 V |
| Teoretická max. CEE: | 140 km |
| Nízký porost: | 45 km |
| Střední porost: | 13 km |
| Vysoký porost: | 7 km |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 14x |
| Průměr: | 210 mm |
| Hloubka: | 66 mm |
| LTE: | Cat M1 + NB1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
