LTE zdroj pro elektrický ohradník fencee energy DUO Cellular EDC60
Chytrý LTE zdroj pro elektrický ohradník umožňující přímé připojení do Cloudu a internetu prostřednictvím nejmodernějších technologií e-SIM, díky kterým je možné zařízení ovládat odkudkoliv.
- Díky technologii NB-IoT je zařízení on-line v mobilní síti GSM.
- Zdroj ohradníku disponuje záložním akumulátorem, pohybovým senzorem a GPS lokalizací k vyhledání zařízení v případě krádeže.
- Výkon 6 J. Ohrady až 75 km.




LTE zdroj pro elektrický ohradník fencee energy DUO Cellular EDC60
Chytrý LTE zdroj pro elektrický ohradník s výkonem 6 J pro elektrické ohrady dlouhé až 75 km. Jednoduché připojení a ovládání z chytrého telefonu s OS Android nebo iOS.
LTE generátory využívají technologii e-SIM, NB-loT a síť GSM
Chytrý LTE zdroj elektrického ohradníku umožňující přímé připojení do bezplatné aplikace fencee Cloud a internetu prostřednitvím nejmodernějších technologií e-SIM, díky kterým je možné zařízení ovládat odkudkoliv. Technologie NB-IoT zajišťuje, že zařízení je nepřetržitě on-line v mobilní síti GSM.
Neustálý PŘEHLED O ELEKTRICKÉ OHRADĚ díky výstražným notifikacím
Dostávejte výstražná upozornění do mobilního telefonu v reálném čase, např. na pokles pod nastavenou minimální hodnotu napětí nebo slabou baterii. Získejte informace o aktuálním stavu ohradníku 24/7, monitorování naměřených hodnot a parametrů. Možnost sdílení jednotlivých zařízení s dalšími uživateli aplikace.
Ušetřete čas a ovládejte elektrické ohradníky pohodlně odkudkoli s pomocí bezplatné aplikace fencee Cloud.
Sledování LTE zdroje prostřednictvím GPS funkce, POHYBOVÉHO SENZORU a záložní baterie
Funkce GPS sledování zařízení je stále aktivní i po odpojení zdroje ze sítě díky malé záložní baterii. Pohybový senzor zaznamená každý pohyb a pomocí aplikace můžete zařízení sledovat v mapě, v případě krádeže zařízení budete ihned upozorněni v aplikaci.
Výkonný flexibilní ohradník s KOMBINOVANÝM NAPÁJENÍM
Výkonný kombinovaný zdroj 12/230 V s výkonem 6 J vhodný pro skot, ovce, kozy, koně. Také proti lesní zvěři a divokým prasatům. Zelená a žlutá svorka se sníženým výstupem pro použití s menšími zvířaty nebo mláďaty.
Chytré celulární LTE zdroje pro elektrický ohradník získaly ocenění Zlatý Klas 2023 a také ocenění GRAND PRIX 2024 v rámci výstavy TECHAGRO.
Obsah balení:
- LTE zdroj fencee včetně záložního akumulátoru
- napájecí adaptér 14 V / 2 A
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- bateriový kabel pro připojení zdroje k baterii
- výstražná tabulka fencee a návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.56 kg |
| EAN: | 8595221023256 |
| Zdroj napájení: | 230 V ~ / 12 V |
| Spotřeba zdroje 230 V: | 5 - 8 W |
| Spotřeba zdroje na 12 V: | 417 - 573 mA |
| Max. výstupní energie: | 6 J |
| Vstupní energie: | 7,5 J |
| Výstupní napětí: | 10 500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω: | 7 000 V |
| Bluetooth: | 4.1 |
| Teoretická max. CEE: | 210 km |
| Nízký porost: | 75 km |
| Střední porost: | 14 km |
| Vysoký porost: | 5 km |
| LTE: | Cat M1 + NB1 |
| Počet zemnících tyčí 1 m: | 3x |
| Počet elektrifikovatelných sítí: | 20x |
| Průměr: | 290 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
